Who are my parents?

6. kapitola - Shut up and kiss me!

20. listopadu 2011 v 15:26 | Faillë

Chtěla bych se vám všem omluvit za to, že na blogu takovou dobu nic nepřibylo, ale ve škole fofr a já jsem byla ráda, že jsem stíhala věci do školy. Tak teď jsem se naučila udělat si i čas na něco jinýho než na školu (děkujte mému chalanovi :D ) a tak jsem se pod 'lehkým' nátlakem Šílenýho dala zasejc do psaní.
Takže snad se vám kapitola bude líbit.
Pac a pusu Vám posílá až po uši zamilovaná Faillina :)

5. kapitola - Někdo by měl těm máslům doporučit tic tac

24. září 2011 v 18:45 | Faillë

Děkujte za tuhle kapitolu Bičikovi a Šílenýmu, protože mě Šílenej prakticky donutila psát a pomohla mi s hledáním obrázků a Bičik mě to donutila přidat.
Jinak ke kapitole, Terry tady bude přibližně 16. Do děje se připletou dvě nové postavy a na zákusek dokonce zaskočí i bratři Winchesterovi.
Loučí se s vámi
Faillë s akutním nedostatkem času na psaní


4. kapitola - Rodinné problémy

11. září 2011 v 17:50 | Faillë
Ten-jehož-jméno-nesmíme-vyslovit mě donutil napsat a následně přidat i další kapitolu tejhle patlaniny. Takže za to ukamenujte tu potvoru Šíleného , nebo raději mě, protože jsem to napsala já :D
V kapitole se dočkáte hlavně Dani a Lenny, které se do příběhu připletly čirou náhodou xD

Failluše

3. kapitola - Když se malá dohazovačka mstí

4. září 2011 v 18:14 | Faillë

Další kapitola k rodičům, které si Šílenej nějako oblíbil. Minule bylo Bičikovi líto, že se tam skoro vůbec neobjevoval David, tak jsem se jí to rozhodla vynahradit. V budoucích dvouch kapitolách bude účinkovat převážně on. Ale, Šilenej, nesmutni, Chris s Dani taky dorazí :)
Název kapitoly snad hovoří za vše, tak k ní víc dodávat nebudu. Jenom, že děkuju těm dvěma, hlavně Šílenýmu, která mi pomohla s pár věcma. A i Bičikovi, která mě donutila psát naprostým vydíráním.
Failluše

2. kapitola - Vánoční speciál 2/2 aneb: To jsou pěkně krušné Vánoce!

24. srpna 2011 v 21:57 | Faillë

Omlouvám se za zpoždění, ale poslední dobou jsem jenom spala a navíc můza odletěla. Děkujte hlavně mýmu kolu, které jsem zase jednou vytáhla z garáže a udělala projížďku po lese-poli-lesní cestě, Leverage a Šílenýmu, který se mi všemožně snažil zvednout náladu. :)
Druhá část je na světě, tak snad se vám bude líbit. Máte poslední možnost hlasovat o to, jestli mám psát i kapitolu z období Terryny puberty, kde bude muset David zasáhnout nejen jako otec, ale i jako ochránce. No, ale podle minulýho ohlasu vidím, že tu bejkárnu budu muset napsat.
Vaše polomrtvá a k smrti unavená Failluše

2. kapitola - Vánoční speciál 1/2 aneb: Kujme pikle, kujme pikle,... Sakra, zase to nevyšlo!

11. srpna 2011 v 14:42 | Faillë
2. kapitola (celkově) je totální blbost. Dracouš si přál, abych tam zapojila trochu bratry Winchesterovi, tak jsem se rozhodla jeho přání splnit. Obrázků je tentokrát trochu víc, ale to snad nebude vadit a kapitola je taky delší než je obvyklé. Terry zde bude asi 6, Sammovi 10 a Deanovi 14.
Chtěla bych poděkovat jednomu Šílenému, který mi pomohl s několika věcmi do týhle kapitoly.
Tuhle kapitolu bych chtěla věnovat všem, co tuhle povídku čtou, ale hlavně Šílenému a mojí múze Alice, která je momentálně na táboře.
Failluše

1. kapitola - Sunar, jáhlová kaše a důležitá otázka

5. srpna 2011 v 10:57 | Faillë
1. kapitola je na světě. Předem se omlouvám za chyby, ale opravovala jsem to takovým letem světem internetem, protože jsem fakt neměla náladu. Přeci jenom jsem něco slíbila a slib dodržím.
Faillë

Prolog

29. července 2011 v 21:21 | Faillë
Prolog k povídce "Who are my parents?". Snad se někomu z vás bude líbit a neodsoudíte tuhle naprostou blbost. Faillë

 
 

Reklama