Kit vs. Sam

20. listopadu 2011 v 20:10 | Faillë |  Kit vs. Sam
Tak povídka pro mojí kamarádku Kýťu je na světě :) Kýťo, díky, že jsi se tenkrát omluvila Píďuli, která se potom nechala vyzkoušet z chemie, tím pádem nás ušetřila od blbých známek :)
Povídka je samozřejmě ale určena všem příznivcům SPN :)
Vaše dneska nějako moc (hiper)aktivní Failluše/Agnes :D
Drobná bruneta zamáčkla budík, který vyřvával na celý motelový pokoj. Přetáhla si přes hlavu deku a pokračovala dál ve svojí oblíbené činnosti. Alespoň do té doby než jí někdo zavolal. Na celý pokoj začala vyřvávat nějaká rocková vykopávka.

"Living easy, living free. Season ticket on a one-way ride. Asking nothing, leave me be. Taking everything in my stride..."

Zašátrala rukou po nočním stolku a snažila se najít svůj mobil, který stejnak byl na opačné straně pokoje než noční stolek.

"Oh shit!" zavrčela temně, schodila deku na zem a začala se zmateně rozhlížet po pokoji. Mobil však nikde neviděla. Rozešla se tedy po zvuku, který vycházel z jejích jeansů přehozených přes opěradlo židle. Prošacovala všechny kapsy jeanů. Samozřejmě, že mobil našla až v tej poslední.

"Ano?"

"Ahoj, Kit, tady John Winchester, kde momentálně jsi?" zeptal se mužský hlas, který byl zatraceně sexy, alespoň pro většinu ženské populace, mezi kterou se Hoodová nepočítala. Pro ni to byl hlas jako každej jinej.

"V motelu Black Hole, v... kdesi v Severní Dakotě." No jo, bruneta si jen matně vzpomínala, kde to včera v noci kempla.

"Myslíš ten motel, který vypadá spíš jako stripbar a parkuje před ním Camaro SS '69 černé barvy?"

"Já nevím," bruneta přešla k oknu a odhrnula želuzie. Chvíli mžourala do slunečního světla, než konečně viděla zřetelně. Přímo vedle jejího auta stál samotný John Winchester. Zaklapl mobil a zazubil se na brunetu, která se netvářila zrovna nadšeně. Zase měla nad sebou dozor = Johna Winchestera za prdelí!Hoodová si povzdechla a odemkla dveře od pokoje. Winchester se prakticky okamžitě nasáčkoval dovnitř. Automaticky se rozvalil na pohovce a pořád se usmíval. Kit se posadila na postel v tureckém sedu, přičemž si přitáhla přes nohy deku. No jo, zima je svině. Naklonila hlavu mírně na stranu a zkoumavě se na Johna podívala. Ani nemusela Winchestera pobízet, aby začal mluvivt, její pohled stačil."Tak, copak tady děláš? Myslel jsem, že jsi někde v Texasu," zeptal se Johník na rovinu. Jakýpak copak, že jo? Stejnak by ho bruneta hnedka prokoukla.

"Ále, toho magroskýho ducha jsem vyřídila raz dva. Neměla jsem tam už co dělat, tak jsem raději urychleně vypadla. Navíc se tam začalo potloukat moc poldů, nestojím o maléry."

"Ach ták. A kam máš namířeno teď? Nebraska? Wyoming? Slyšel jsem, že se tam děje něco nadpřirozeného." Provokoval John, který si vzal Kit na starost po smrti jejího otce, což není zas taková dlouhá doba.

"Ani jedno... Iowa."

Takhle tam ti dva kravali ještě dobrou hodinu, protože Johník byl opice zvědavá, takže se z brunety snažil vytáhnout naprosto všechno. Nakonec ho Hoodová vyhodila s tím, že se potřebuje převlíknout.***John se ležérně opíral o jakýsi stromek, či co to rostolo za křovíčko kousek od jejího auta. Koukal do země, ruce v kapsách a kopal do kapínků, které tam byly.Bruneta vystřelila z motelu rychlostí světla s obrovskou cestovkou přes rameno, přičemž si to zamířila rovnou k Johnovi. Spustila tašku z ramene, div, že taška nespadla Winchesterovi na nohu.

"Zatím, Johne!" Hoodová spěšně toho borečka objala. John ji po chvíli držení u sebe pustil, vzal její tašku a hodil ji na zadní sedadlo jejího Camara.

"Uvidíme se brzy," přislíbil, když Kit seděla za volantem svého miláčka. Sešlápla plynnový pedál až na podlahu a vyrazila směr Iowa.
***

"Sakra! Kde je tak dlouho?!" nadávala bruneta, přičemž si třela paže. Vážně to nebyl dobrý nápad jít ven jenom v tričku. Seděla na nějaký oprýskaný lavičce a snažila se nějako zabavit. Jenže jak se zabavit, když poblíž nic není? Akorát toho mobila u sebe měla, takže by si mohla pustit nějakou písničku, ale vzhledem k tomu, že byla v jakýsi čtvrti, kde žily spořádané rodiny a bylo kolem druhej ráno, tak to raději nezkoušela. Ještě na ni pošlou poldy za rušení nočního klidu. To by jí tak chybělo!

"Ahoj krásko," ozval se za ní rádoby sexy hlas nějakého pobudy, kterého by v tomhle koutě města nikdo nečekal. Bruneta toho přiopilého exota ignorovala a v duchu si nadávala, že si ta sluchátka nevzala.

Najednou se na jejím rameni objevila něčí hodně špinavá ruka, která se jí tam ani za Boha Belikova nelíbila. Než se však nadála, tak ona ruka zmizela. Naproti vagabundovi se hrozivě tyčil celekm namakanej brunet, který vypadal hrozivěji než Hunové při svých nájezdech, ale byl také mnohem víc sexy než oni.

"Už nikdy! Se! K ní! Nepřiblížíš!" odsekával princ na bílém koni, přičemž tomu vagabundovi dal po každém slově pořádnou ránu do nosu. Po poslední ráně se už ten chlápek nezvedl, jenom tam tak ležel na zemi a z nosu se mu řinula krev.

Brunet se otočil obličejem k dívce a mírně se pousmál, chtěl ji obejmout, ale bruneta o pořádný kus uskočila.

"Zvládla bych to sama! Nejsem malé dítě, aby mi někdo věčně zachraňoval zadek, Deane!" vztekala se Kit na celé kolo. Dean se ani nehnul. Jenom se lišácky pousmíval,i když mu šlo prakticky o život. Ona nasraná Hoodová je horší než Chuck Norris! Místo toho, aby se odsunul, se k ní přiblížil přímo až na nebezpečnou vzdálenost. Objal ji v medvědím objetí a držel ji tak dlouho dokud se nepřestala cukat.

Kit se mu podívala do očí, což byla snad ta největší blbina, co udělala, protože se v těch zelených hlubinách začala okamžitě topit. Boreček zavětřil svoje vítězství, takže lehce malátnou burnetu políbil, až se jí z toho motala hlava. Po několika minutách se od sebe odtáhli, přeci jenom potřebovali i přísun kyslíku.

"Promiň, že jsem přijel pozdě, ale po cestě začalo moje zlatíčko protestovat. Musel jsem se jí kouknout na zoubek," zakřenil se Dean kouzelně na brunetu, kterou stále svíral v náručí. Kit by mu v tuhle chvíli klidně odpustila i vlastní vraždu, jenom aby se na ní zase zazubil tím svým sexy úsměvem."Všechno odpuštěno, ale jenom v případě, že..." Větu Hoodová záměrně nedořekla, ať si chlapeček taky namáhá trošku mozeček. Deanovi to docavklo překvapivě rychle, protože se ihned vrhl na okupaci rtů jedné nejmenované brunety, která se vlastně jmenovala Kit Hoodová, takže vlastně jmenované brunety.

Ani jeden nevěděl jak, ale nějakým záhadným způsobem se dostali do Impaly, kterou odjeli do jakéhosi motelu, kde se věnovali velice příjemným činostem. (F: Které pro vaše osobní dobro popisovati nebudu)***Ráno se jako první probudila Kit, což u ní nebylo dvakrát obvyklé. Natáhla na sebe rychle Deanovu košili a tiše odpochodovala k tašce, kde měla svoje oblečení. Ve dveřích do koupelny se ještě otočila, aby si prohlédla toho borečka, který si hezky podřimuje v postěli a strávil s ní minulou noc.
Po návratu ze sprchy, už nikdo v posteli neležel, jenom na posteli byl nechaný tác s jídlem a maličký kus papíru, kde byl lehce kostrbatým písmem naškrábán vzkaz:Promiň, musel jsem narychlo odjet. Sam má potíže.

Dean McCarthy

P.S.: Miluju tě :-*"Senza," pomyslela si burneta, "jeho povedený bratříček zase lítá v průseru a já na to doplatím a to jsem mu konečně chtěla říct pravdu o tom, kdo jsem." Skuhrala Kit v duchu. Vzala si z tácu toust a zapla televizi. Snídani si tedy představovala jinak. Znuděně přepínala kanály, přičemž se ládovala už pátým toustem. No jo, přes noc jí vyhládlo. Nikde nic kloudnýho nebylo, takže to nakonec nechala na správách nějakýho místního kanálu.

Nic moc zajímavého se nedozvěděla, jenom že začíná nějaká okurková sezóna, což stejnak chudáček nepochopila, korát ta poslendí reportáž ji zaujala - záhadná zmizení a vraždy. Než bys řekl Belikov, tak Kit seděla za kompem a hledala si všelijaké informace o těch nekalostech.

Chvíli po poledni se Hoodová vydala směr Osage.***Kit zaparkovala kousek od lesní cesty. Měla se tady sejít s lovcem, který ten případ začal prošetrovat. Napadlo je, že by spojili síly. Teda, napadlo to Bobbyho, který se do toho čirou náhodou zapletl. On byl totiž otec toho lovce pořádnej magor, tak tam svého synáčka poslal, aby prošel jakousi zkouškou. Naštěstí se to Bobby včas dozvěděl i to, že tam jede Kit, tak ji pověřil dozorem.

Ležérně se opírala o svého miláčka a dívala se kamsi do dáli, kde viděla pomalu zvětšující se postavu, ze které se po několika minutách vyklubal ani ne 18ti letej klučina, který s lovem měl pramálo zkušeností.

"Ahoj," kňukl klučina, přičemž hypnotizoval špičky svých tenisek.

"Hoj, ty jsi Toby?" zeptala se pro jistotu Hoodová, co kdyby to byl nějaký houbař, i když to bylo značně nepravděpodobné. Neměl totiž košík! Klučina jenom přikývl a dál zkoumal svoje boty. "Fajn, takže jaký máš plán?" zeptala se na rovinu bruneta. Když má do toho člověk spadnout, tak přímo a pokud možno rovnýma nohama!

"Žádnej," houkl Toby a neodvážil se na brunetu podívat. "Já nechci lovit... Chci normální život," brblal si pro sebe jako kdyby tam Kit nebyla."Tak co takhle zbalit si těch pár věcí, co máš v tej tašce, stopnout si nějaký auto, odjet třeba do Mexika a zapomenout na všechno, co ti kdy kdo řekl o nadpřirozenu i to co jsi viděl?" Navrhla Hoodová a než bys řekl švec, tak klučina vzal roha. Naštěstí byl tak slušně vychovanej, že za ní zakřičel děkuju, ale to bylo tak všechno.

Bruneta už nějakou tu dobu hačala na kapotě svého Camara, v ruce držela už snad milionkrát složený a následně rozložený list papíru, na kterém měla napsaný pár věcí o tej zdejší příšeře, která byla podle ní pěkně šiblej duch se zvrhlým smyslem pro humor.

"Copak tu dělá dívka jako ty tak sama?" zeptal se mužský hlas. Kit div nevyskočila tři metry vysoko, jak se lekla. Otočila se na dotyčnýho s vražedným pohledem, který každýho přinejmenším rozplakal.

"Copak tu dělá buzík jako ty tak sám? Neměl by být někde se svým hošanem?" zeptala se jízlivě Hoodová a postavila se proti muži v tom teploušském oblečku. Ten chlápek v tom přitepleným oblečku se na ni hezky usmál a poslal jí vzdušný polibek."Abych řekl pravdu, čekám tu na svého bratra Deana."

Brunetě to chvilku šrotovalo, proč jí to vůbec říká a tak divně na ni čumí, ale nakonec jí to došlo.

"Ty musíš být Sam," přikývl, "tak to už chápu, proč mi tě Dean nikdy nepředstavil." Ohodnotila to Kit a to velmi trefně. Chudáček Dean Winchester se za svého malého přiteplenýho bratříčka styděl. (F: Omlouvám se fakt všem, jsem to psala, když mi nehorázně jebalo :D )

"Ano, jsem Sam... A taky tvoje noční můra, Kit Hoodová." Na to se začal Sammie podivně usmívat.A jeho kukadla zčernala."Oh shit!" zaklela Hoodová a vytáhla zpoza opasku nůž. Přikrčila se do bojovného postoje, připravena na toho magora zaútočit. Nejdřív však chtěla zkusit tu méňe drastickou metodu - vymítání.

" Exorcizamus te, omnis immundus spiritus

omnis satanica potestas, omnis incursio
infernalis adversarii, omnis legio,
omnis congregatio et secta diabolica.
Ergo draco maledicte
et omnis legio diabolica
adjuramus te.
Cessa decipere humanas creaturas,
eisque aeternae Perditionis venenum propinare...."

"Nějako ti to nefunguje, maličká," posmíval se dlouhán.

"Co to kurva?" začala nadávat bruneta, že ji muselo být slyšet nejmíň v Horní Dolní. Nehodlala se však dzržovat tím, proč ty latinský žvásty na něj nezabíraj, zvlášť když na ni co nevidět použije tu svoji tele-něco, čím dělá pomocí svojí mysli, co chce. I když stál pod ďáblovou pastí, tak raději nic neriskovat a zabít, dokud je to překvapený z toho, že se nemůže hnout.

Po chvíli už celý prostor vyplňoval nádherněj ohňostroj doprovázen krví, která se vzala bůhví odkaď.

"Kit?" zeptal se mužský hlas, který by bruneta poznala kdekoliv.

"Deane?" otočila se na něj uptalaná od krve s nožem v ruce.

PRÁSK!

Do pokoje vběhlo tornádo, které málem vysklilo dveře, když jimi tak krásně neúmyslně prásklo. Bruneta, která do teď ležela na posteli a četla si knížku, ležela na zemi. Ruce i nohy měla ve všelijakých prapodivných úhlech a na tváři výraz boha pomsty.

"Ash!" zakřičela na druhou brunetu s podivným zfetlým výrazem, který nevěstil nic dobrýho, alespoň pro Kit. Ta totiž vždycky z novinek ze života Ash měla parádní záseky a traumata jak sviň. Kdo by se jí ale divil? Upřímně řečeno - NIKDO!

Hoodová pro jistotu několikrát mrkla, aby se ujistila, že se jí to opravdu nezdá. Její kámošce totiž trčely vlasy do všech možných a taky nemožných světových stran, objem měla jako kráva (F: Objem dělá dojem xD), zase se jendou pořádně namalovala a světe div se, měla na sobě šortky!

Dewanová se na svoji kamarádku zazubila tím svým roztomilým úsměvem, který věstil, že ta holčina má něco za lubem. A to něco nebude zrovna něco milého... Alespoň pro její nepřátelé.I když poslední dobou byla spíše nebezpečná pro sebe. Tím nechce autor naznačit, že by se pokoušela přijít k nějaké újmě, ale její střeštěnost, která se v posledních dnech stále zvětšovala ji nejedenkrát dopomohla k nějakému úrazu.

"Co se děje?" zeptala se právě zvedající se Kit ze země a vrhla na brunetu jeden nepěkný vraždený pohled. Chudáček ale netušila, že na ni Dewanová začne chrlit informace rychlostí samopalu, což se taky stalo. No jo, po ránu a večer je vždycky hiperaktivní a když k tomu přihodítě jeden či dva eneriťáky, tak máte potom v pokoji neovladatelnou hlavici hromadného ničení!

A tak si Ash žbleptala ty svoje zážitky a chudák Kit pochytila akorát tak slova: Angela a ďábel, takže chudáček nevěděla, co si o tom myslet.

"Ash!" okřikla emařku, která okamžitě stichla. Než se však začala ptát na to, o čem to bruneta celou domu vlastně žvanila, musela se zeptat na věc, která jí vrtala hlavou, už dobrých pět minut až tam měla pořádnou ďuznu. "Jak jsi dokázala zabít Sammieho? I když to bylo jenom v tý knížce. Vždyť to byl tvůj miláček..."

"Kdybys pořádně poslouchalas, tak to víš!" rozhořčila se Dewanová a skřížila ruce na prsou. Ona si tu plíce může vyžvanit a nikdo ji neposlouchá. To je fakt na přesdržku! Chvíli si hrála na uraženou, ale smutný xichtík její kamarádky ji 100% obměkčil.

"Dobře, tak zkráceně. Angela mě seznámila s jejím nejlepším kámošem a tak nějak jsme od tej doby v kontaktu," pochlubila se Harley. "No a tak nějak jsme měli rande a bylo to." Dál se chlubila Dewanová.Kit koukala na svoji kámošku jako na zjevení. Žádný trauma ani zásek neměla. To k zážitkům Ash rozhodně nesedí!

"Chápeš, Kit? To TO!" zdůraznila Ash, ale ani tak to druhé brunetě nějak nedocházelo. Asi nějaké zatmění mozku či co. "Čtvrtá meta!" vypálila bruneta na brunetu přičemž i rukama naznačila, co se dělo.

"Jak dlouho jste spolu?" zeptala se Hoodová, která se jakštakš vzpamatovala z původního šoku.

"Týden," pochlubila se bruneta

A najednou se to stalo!

ZÁSEK!

TRAUMA!

A DOŽIVOTNÍ!

Dewanová se stále culila jak měsíček na hnoji i po čtvrhodinovém záseku svojí kámošky, které občasně říkala "sestro Winchesterová". Uslyšela přijet auto. Vykoukla z okna.

"Přijel ti brácha," konstatovala prostě a znovu hupsla do postele vedle svojí kámošky, která byla, a ještě pěkně dlouho bude, mimo!

Pro ty, kteří to nepochopili, i když doufám, že pochopili všichni, povídka byla o tom, že si Kit Hoodová čte knížku, kterou napsala její kámoška Ash Dewanová z prostředí Supernatural. A při čtení ji vyruší již zmíněná Ash s novinkou, ze které má Kit traumá jako prase.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Šílenej Šílenej | Web | 20. listopadu 2011 v 20:37 | Reagovat

tak ta část po prásk mě kurva zmátla, ale bylo to dost zajímavý 8-)

2 Seryn Seryn | Web | 20. listopadu 2011 v 21:33 | Reagovat

sem zmatená :-D musím si to přečíst ještě jednou aby to má ctěná hlavička pobrala.. no jo. To je taky nápad po učení jít číst povídky :-D ale jinak skvělá! :-D

3 Kýťa Kýťa | 21. listopadu 2011 v 10:31 | Reagovat

Ano opět krásná povídka akorát z ní mám opět lehké trauma :-D ale jinak opravdu děkuju :-) :-D

4 Billie Jean Billie Jean | 21. prosince 2011 v 21:19 | Reagovat

Tak tohle si musím ještě dvakrát přečíst, aby to moje hlavinka pobrala...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama