6. kapitola - Shut up and kiss me!

20. listopadu 2011 v 15:26 | Faillë |  Who are my parents?

Chtěla bych se vám všem omluvit za to, že na blogu takovou dobu nic nepřibylo, ale ve škole fofr a já jsem byla ráda, že jsem stíhala věci do školy. Tak teď jsem se naučila udělat si i čas na něco jinýho než na školu (děkujte mému chalanovi :D ) a tak jsem se pod 'lehkým' nátlakem Šílenýho dala zasejc do psaní.
Takže snad se vám kapitola bude líbit.
Pac a pusu Vám posílá až po uši zamilovaná Faillina :)David už několik hodin seděl u Terryny postele. Držel ji za ruku a hlídal její klidný spánek. Luke vyspával na pohovce, jelikož celou noc jezdil po LA a hledal tu potřeštěnou upírku, která byla tak oprsklá, že dokonce přišla i do nemocnice! Takže se nikdo nemohl divit, že ho to tak zmohlo.***"A co když tam jsou Luke s Davidem?" začala jančit blondýna, která se chtěla vyhnout setkání s Lukem.

"Samozřejmě, že tam jsou!" zavrčela Lenny na svoji společnici. Zvyšovat hlas moc nechtěla, přeci jenom jsou v nemocnici, kde se musí dodržovat klid. Naštěstí byly ještě dost daleko od pokoje, takže tu jejich výmněnu názorů, ani jdene Spencer neslyšel... Vlastně skoro nikdo. Byly totiž ve výtahu.

"Nikam nejdu!" zavrčela blondýna, našpulila rty a skřížila ruce na prsou. Pro jistotu si i sedla na zem výtahu. Samozřejmě nezapomněla zmáčknout ten čudlík, kterým se výtah zastaví.

"Ale jdeš!" na to Lenny spustila znovu výtah.

"Nejdu!" na to Dani výtah opět zastavila.

"Jdeš!"

"Nejdu!"

Takhle se tam ty dvě dohdovaly snad ještě minutu a na střídačku výtah spouštěly a zastavovaly. No jo, občas to s těma dvěma bylo akorát tak na palici. Ale co jeden nadělá? Naprosto nic. Výtah se nakonec přeci jenom dostal do třetího patra, kde měla Terry pokoj.

"Nejdu!" na to se blondýna zašprajcovala, tak že s ní nikdo nehne... Ani Lenny.

"Fajn! Když nechceš vědět, co se stalo Terry a jak zastavit tu tvojí povedenou sestřičku, tak si tu dřepči do konce světa!" Zavrčela bruneta na blondýnu sedící na podlaze a kašlala na ni z dáli. Prošla na konec chodby před dveře s číslem 666.

"Ta holka si vážně umí vybrat číslo pokoje." pomyslela si bruneta, když si všimla čísla nad dveřmi. Upravila si tričko a zhluboka se nadechla. Zaklepala na dveře pokoje a vešla dovnitř. Jaké bylo její překvapení, když místo mladé černovlásky na posteli ležel starý muž s prošedivělými vlasy. Otočila se na ní zrzka, které něco to málo, co má, brzy vypadne z výstřihu."Přejete si?" zeptala se zrzka, která vypadala na klasickou zlatokopko.

"Je to pokoj 666?" zeptala se bruneta a vraždila zrzku pohledem. Vůbec se jí totiž nelíbilo, že si ji prohlížela rentgenovým pohledem od hlavy až k patě. To si jako myslí, že je Lenny zlatokopka.

"Ne, tohle je pokoj 669, slečno." Odsekla zrzka a otočila se s milým úsměvem na starce. Lenny zavrčela něco jako dík a urychleně vypadla ven. Přešla urychleně k jiným dvěřím, které měly číslo 666.

"Snad to je ten správný pokoj," pomyslela si bruneta. Další setkání s nějakou zlatokopkou či jiným člověkem, kterému by nejraději upravila fasádu, nechtěla ryskovat. Tentokrát kašlala na nějaké upravování trička a nějaký hluboký nádech, prostě vrazila do pokoje hned potom, co zaklepala.

David se prudce otočil. Luke vyskočil snad metr vysoko a byl okmažitě připraven jít do boje. Jakmile si však všiml nehrozícího nebezpečí, hned se uklidnil. Jenom, stejně jako David, zíral na brunetu před sebou, která byla značně nervózní, takže pro jistotu zaměřila svůj pohled na Terry, kterou její přítomnost nijak nevzrušovala, jelikož pořád spala.

"Echm... Ahoj, přišla jsem se s Dani podívat na Terry," začala vysvětlovat Lenny. Než však stačila pokračovat, skočil jí do řeči Luke.

"Kde je?" vychrlil rychle ze sebe a netrpělivě si měřil brunetu. Ani nemusel říct kdo, aby to brunetě docvaklo.

"Dřepčí ve výtahu a odmítá sem jít." Napráskala svoji společnici škodolibě. Cha! Tak a teď se s Lukem setkáš, ať chceš nebo ne!

"Díky!" zakřičel Spencer, když byl ve dveřích, ze kterých vyběhl rychlostí světla, aby byl co nejřív u výtahu. Ještěže stihl vybrat zatáčku, jinak by se v plný rychlosti střetl se zdí, což by pro tu zeď nedopadlo dvakrát dobře. Luke by samozřejmě vyvázl bez jediného škrábance. Nanjevýš by měl nějakou tu menší modřinu, ale jinak? Ani škrábaneček. To ta zeď by byla na odpis. (F: Jsem se o tej zdi a Chrisovi nějak rozepsala, nezdá se vám?)

Tak tak to ubrzdil, aby neutíkal dál, než musel. Přeci jenom by ztratil drahocený čas, který by mohl trávit s Dani. Ach, jaký to zamilovaný 'štěně'.

Blondýna si to stále dřepčila na stejným místě jako před odchodem brunety, akorát s tím rozdílem, že momentálně měla v uších narvaný sluchátka od svojí MP3. Pěkně jí tam vyhrávala naprsto úžasná psínička od The Red Jumpsuit Apparatus.Měla zavřené oči a lehce si poklepávala nožkou do rytmu, takže ani nepostřehla, že se do výtahu dostal nezvaný návštěvník. Luke si dřepnul naproti Dani a jenom ji tak pozoroval. Její blond vlasy se jí vlnily kolem obličeje skoror až do půli zad, lehké třepotání hustých černých řas, jemné rty, které vybýzely k políbení,... (F: Vůbec si mých romantických výlevů nevšímejte)

Blondýna na sobě ucítila něčí pohled. Prudce otevřela oči. Oči se jí rošířily překvapením. Co on tu dělá? Vytáhla si z uší sluchátka, jenže to tak lehce nevychytala, kabel se uvolnil, takže ona písnička začala vyhrávat na celé kolo. Luke byla ale Texasan vychcanej, takže si blondýnu přitáhl k sobě a prachsprostě ji začal líbat.

Dani se to ze začátků moc nezamlouvalo, přeci jenom tohle není chování dvou dospělých lidí, ale po chvíli začala Lukovi polibky nadšeně oplácet. Dokonce si ho přitáhla ještě blíž k sobě, takže si na ni Luke lehce nalehl. Takhle se tam ti dva líbali snad deset minut (samozřejmě, že s nádechy, kyborti to nejsou).

Opřeli se o sebe čely a koukali so do očí. Lukovi hrál na tváři lehký úsměv a bloncka z toho líbání byla celá malátná, takže měla krásnej sfetlej výraz, kterej byl naprosto pochopitelnej.

"Asi bychom měli..." Začala Dani, ale větu nedokončila. Jenom jí tak nějak nechala doznít ve vzduchu.

"Asi bychom měli..." Zopakoval Luke, ale tak nějak větu nedokončil z jiného důvodu než blondýnka. Dani ho totiž začala znovu líbat. Spencer byl až takový borec, že se zvednul, chytil blondýnu do náruče a opřel ji o stěnu výtahu a tak nějak mu bylo jendo, jestli je někdo uvidí. A to všechno udělal bez toho, aby přestal Dani líbat. Prostě boreček nejvěštší!***"Echm, co se vlastně stalo?" zeptala se Lenny po trapné chvíli ticha, kdy David zíral na Lenny a Lenny raději zírala na spící Terry. Krátce se na Davida podívala, ale poté raději zase uhla pohledem.

"Napadla ji upírka -"

"Veronica," zašeptala si spíše pro sebe bruneta, ale ani její tichý šepot neunikl bystrému sluchu staršího Spencera..

"Ty ji znáš?" vyletěl doslova jako čertík z krabičky a zuřivě se tyčil nad brunetou. Ruse měl skřížené na prskou, takže jeho bicáky... Hm... Raději nezmiňovat, nebo se celé dívčí populaci spustí sliny.

"Jo, a nemysly si, že tvůj vražedný postoj mi nahání hrůzu!" Zavrčela bruneta a bojovně vystrčila bradu. Ach, jak krásně romanticky to začínalo a jak drasticky to končí...

"Vážně? Neřekl bych." Zavrčel na oplátku Spencer a až nebezpečně se k ní přiblížil.

"Vážně!" Cedila skrze zaťaté zuby Lenny a přiblížila se ještě víc k Davidovi a vůbec jí neštavlo, že byl minimálně o hlavu vyšší, stejnak by ho přeprala.

Obličeje měli sotva dva centimetry od sebe, hlavně díky tomu, že se Spencer skláněl a bruneta stála na špičkách. Zuřivě na sebe koukaly, div, že se těmi pohledy nezabily, když v tom...

V tom se něco zlomilo!

Oba dva se k sobě namáčkli a okamžitě se začali líbat. Nebylo to nic romantického, tohle bylo dravé, vášnivé, skoro až živočišné... A ani jeden nespozoroval, že svým ohnivým vystoupením probudili chudáka nebohou Terry, která momentálně musela snášet jejich vykusovací scénu. Raději tedy zavřela oči, přeci jenom nemusí vidět všechno, a dál předstírala svůj klidný spánek. Ta jejich líbačka se jí zdála nekonečná. To jako pracujou na mimču, nebo jako co?***Terry ač chtěla nebo ne, tak jí na mysl vyplouvaly vzpomínky, které by raději vymazala, ale bohužel to nejde.Terry se rozvalovala na pohovce a ulejvala se ze školy díky rýmě, se kterou ji bezpodmínečně nechal David doma. Přeci jenom se musí uzdravit. Černovláska by byla mnohem raději někde venku, klidně i tu školu by brala, ale tohle? To raději koštětem do hlavy! Jenže to bylo Spencerovi naprosto jedno. On se totiž k tomuhle podrazu na její osobu připojil i Luke, do kterého by to neřekla.

Zazvonil mobil. Už se pro něj chtěla natáhnout, že ho zvedne, ale starší Spencer ji předběhl. A ona doufala, že konečně naváže komunikaci s okolním světem. Vždyť ona od tej civilizace byla doslova odříznuta. S blbým nachlazením se doma válí dva tejdny! A to nedobrovolně!

"Ano? Tady David... Ale Terry... Dobře, zavolám Johnovi... Jasně... Jo, píšu si... Jo, vyrazím jak nejdřív to půjde. Zatím."

Černovláce svitla malá jiskřička naděje. Bude volná! Přeci jenom John není takový tyran, aby jí tu držel pod zámkem. Po druhém telefonátu už byla naprosto jasná vidina volnosti - nejstarší Winchester totiž slíbil, že přijede. Aleluja!

Další den konečně přijela Chevy Impala '67 před dům Spenceorvých. Terry ji slyšela už na míle daleko, přeci jenom ten její motor by poznala všude. Jaké bylo však její překvapení, když msíto Johna vystoupil z Impaly Dean s úsměvem od ucha k cuhu.

"Sakra, jak ráda bych mu ten úsměv vymazala z tváře!" vrčela si potichu pro sebe, když šel starší z bratrů Winchesterových po příjezdové cestě. Než se nadála, tak se ozval domovní zvonek. David seběhl do přízemí, přes rameno hozenou tašku a spěchal otevřít, protože Terry měla přísný zákaz vstávat z pohovky, pokud to nebylo nutné. Ti dva se spolu chvilku vykecávali ve dveřích, až potom přišli oba do obýváků. David tentokrát bez tašky.

"Už pojedu zlato, za několik dnů se určitě vrátím. Dean na tebe zatím dohlédne, aby se ti něco nestalo. Deane, pamatuj na to co jsem ti řekl. Ruce od Terry pryč! I když Terry je dost chytrá na to, aby tě poslala k šípku. Tak zatím, vy dva." Na to Spencer černovlásku objal a lehce ji políbil na čelo. Potom raději urychleně zmizel. Jakmile David zmizel se svým autem za zatáčkou, tak se Winchester rozvalil na pohovce, přesně v místech, kde měla Spencerová nohy, takyže se nikdo nemohl divit, že si na ty její nohy sedl.

"Son of bitch!" zavrčela na něj černovláska a okamžitě si přimkla kolena k hrudi. Tahle situace se jí vůbec nelíbila!

"Takže kočička nám vystrkuje drápky?"

"Buď rád, že ti ta kočička neufikne ptáka!" zavrčela temně a tak nějak se vůbec nesrala s tím, že je vlastně starší a měl by bejt i silnjší než ona.

"Ty musíš být v posteli dračice," Dean se ke všemu naoko zasnil (F: Bůh Belikov ví jestli jenom naoko), což Terry vytočilo k nepříčetnosti. Kašlala na nějaké slušné vychování a prachsprostě se na Deana vrhla. Kluk nekluk, zkrtáka ji neměl tak nasrat.

Ti dva se všelijak snažili toho druhého dostat pod sebe, ale pokžadé se to tomu jednomu podařilo jenom na chvíli. Zkrátka síly byly vyrovnané.

Winchester se vítězně usmál, přičemž ještě stihl Spencerovou políbit. Což se však Terry ani za mák nelíbilo, takže Deana hezky rychle stočila pod sebe. Udělala však něco, co ani jeden nečekal... Políbila ho!

Winchester ztuhnul, přeci jenom tohle nečekal, ale rozhodně se nenechal nějak extra dlouho pobízet. Ti dva sem tam líbali už docela dlouho, přičemž si Dean držel Terry hodně blízko u sebe, aby mu nikam neutekla, což ani neměla v plánu. Tahle aktivita se jí moc líbila. Navíc Dean přesně věděl, kam dát ruku, aby v ní probudil další vlnu chtíče a vášně...Dean ležel na břiše na koberci v obýváku a zíral přímo před sebe na prosklenou stěnu, v jejíž odraze viděl spící nahou černovlásku, kterou jenom částečně překrývala lehká deka. Zíral na ten výjev s pusou dokořán. Přeci jenom tohle bylo... Hodně divoké...Terry ani tak nějak nevěděla, kdy se ze vzpomínání přenesla do snu, ale rozhodně za to byla ráda! Přeci jenom tahle vzpomínka nepatřila k těm, které by si musela přehrávat stále dokola a dokola a dokola... Zkrátka udělala tenkrát chybu jako Brno!***Terry se probudila až dalšího dne časně z rána a všechno bylo jiné než předešlý den!

Na pohovce seděla Dani a Luke spokojeně spal, přičemž měl hlavu v blondýnině klíně. Dani ho spokojeně vískala ve vlasech a usmívala se na celý pokoj jako sluníčko. Člověk by si myslel, že snědla žárovku, jak celá zářila.

A to nebylo jediné překvápko!

Na druhé straně pokoje, hned vedle čenorvlásčiny postele, seděl na židli David a na klíně mu seděla Lenny, která měla hlavu spokojeně opřenou o jeho svalnaté rameno. Starší Spencer si brunetu držel kolem pasu, aby mu snad neutekla, i když to nehrozilo, protože ta cácora byla šťastná jako blecha, div, že neslintala blahem.

"Můžeme mi někdo z vás přítomných a normálně myslících říct, co se stalo v době, kdy jsem byla mimo?" Ke konci věty už Terry začínala pomalu křičet. Ale ani její hlas, který vyletěl minimálně o půl oktávy výš, nevzbudil Luka... Jo, až takhle ho ta noc, kdy vyznával Dani lásku svým zpěvem, zmohla.

A tak se dala Lenny za občasného dopnění inforamcí Davidem do vysvětlování, které jim zabralo minimálně hodinu. No jo, než oni se shodli na tom, jak se vlastně dali dohromady a jak se to všechno odehrálo...

"Dobře, dost! Víc slyšet nepotřebuju. Nestačilo prostě říct, že jste se KONEČNĚ dali dohromady? Takhle mi z vás akorát tak vyhládlo." Vztekla se trochu Terry, ale upřímně byla ráda, že se dali dohromady. Alespoň někdo má štěstí a bude mít normální vztah... V mezích.

"Něco ti donesu," ozval se, právě vzbuzený, Luke, který se usmíval ještě víc než Dani. Ten zářil radostí tak, že by mohl obstarávat světlo pro celý USA na rok dopředu. "Doneseme," opravil se po chvíli automaticky Spencer, když si uvědomil, že ten jeho pelech bude odvčerejška okupovat i jedna vyhcaná blondýna.***Po několika týdnech konečně mladou Spencerovou propustili z nemocnice, z který jí už pořádně kapalo na karbit. Přeci jenom ta bílá na ni měla depresivní účinky a to jak na ni všichni byli milí, hlavně mladé sestřičky se div nepřetrhly, aby udělaly, co jí na očích viděly, jenom kvůli tomu, aby si jich nějakej Spencer všiml. Holčiny ale měly smůlu. Ti dva měli oči jenom pro Lenny a Dani.

Spencerová ať chtěla či ne, tak doma to nebylo o moc lepší. Pořád byl někdo nasáčkovanej u ní v pokoji a snažil se jí dělat společnost. Kolikrát už si na dveře přilepila cedulku, která je měla přimět přestat za ní chodit, ale stejnak jí to tak trošku nevyšlo.Luke byl prostě vyčůránek hadr, a tak si z Dostihů & sázek a podobných her vypujčil všechny peníze a z domácí sady pokeru si vypujčil žetony. Takže chudáček Spencerová měla v posteli a všude jinde poblíž sebe rozházené falešné peníze a žetony a ke všemu musela stále snášet společnost v jejím pokoji. Alespoň, že Dani s Lenny, byly tak hodné, že po většinu času seděly na okenním parapetu a četly si nějakou knížku, nebo dělaly nějakou jinou činost, takže si Terry mohla v klidu přemýšlet, číst nebo brouzdat po netu, kde stejnak nic nového nebylo.

"Terry, co chceš k jídlu?" zeptal se Luke, který nakoukl do pokje škvírou mezi dveřmi.

"Nemám hlad," kňukla černovláska a pro jistotu si přes obličej přetáhla deku. Nojo, zase měla tu svoju náladu pod psa, takže ani Flíček s Montíkem jí nedokázali zvednout náladu.

"Ani cukrovou vatu by sis nedala?" zeptal se chlapecký hlas, který tu rozhodn neměl co dělat! Terry však nijak neznepokojoval, protože si ho ihned dokázala přiřadit k člověku.

"Kde jsi nechal bratra?" zeptala se se zájmem, přeci jen, jestli má počítat i s tím druhým Winchesterem.

"Ále řídí se tvojí radou a zašel si na kliniku pohlavních chorob."

"Škoda, že ses mojí radou neřídil i ty a nešel ses ostříhat!" zavrčela modroočka a tulila se pod dekou k Méďovi Béďovi.

"Ale já se jí řídil!" pochlubil se Sammie a konečně vlezl konečně dovnitř. Oknem! Kecnul si na zem a opřel se o jednu ze skříní, co v pokoji byla. Modroočku to začalo docela dost zajímat. Že by konečně Sammie vypadal normálně? Vyskočila z postele rychlostí rakety NASA.

Jenže nevychatala svoju šikovnost!

Noha se jí zamotala do deky a černovláska hodila excelentní držku přímo před Sama, ne kterého čuměla jako na zjevení boží. Ať chtěla či nechtěla, tak ze Sama se stal díky zásahu kadeřníkapořádný kunďák a to bez debaty!
"A že bys mi jako pomohl?" vyletěla na něj Spencerová, když se vzpamatovala z toho prvotního šoku. Jenže náš malej velkej Sammie se k ničemu neměl, tak si hold se země pomohla sama. Ale místo do postele vyrazila z pokoje jako neřízená střela přímo do přízemí.

"Kretén jeden pošahanej! To si jako myslí, že když vypadá konečně k světu, že se může chovat jako totální debil? To mu vlezl perxid na mozek, nebo jako co? Vždyť se chová jako kdyby mu to tu všechno patřilo! Debil jeden počmáranej! Co si o sobě jako myslí?! Nejradši bych mu upravila tu jeho fasádu! Potřebovala by přemalovat a pokud možno v barvě očních stínů! Ignorant jeden buzernatskej!..." A takhle by Terry nejspíš nadávala dál, kdyby nevrazila do Luka, který dnes zajišťoval roli Terryniny chůvy.

"Na koho tu tak nadáváš?" začal vyzvídat Spencer a donutil modroočku, aby se posadila naproti němu.

"A není to snd jedno?!" odsekla Terry a zatínala ruce v pěst, aby nezačala s teréním úpravem fasády i u strejdy Luka.

"Tak koukám, že tady by někdo potřeboval vyvýlet v trní a pětadvacet na holou." Luke se na chvíli odmlčel a mile se na černovlásku usmál. "Nebo se jít trochu odreagovat ven." Ještě pobaveně na ni mrknul a než se Spencerová nadála, měla v ruce vodítko. Než se Luke nadál, tak byla Terry s Montym už v polovině cesty na pláž.

Spencer bez varování vletěl k Terry do pokoje, chytl Sama za ucho a vytáhl ho na nohy.

"Tak mi řekni, co sis sakra myslel, když jsi tu na ní dělal machrovský ramena!" Zavrčel mu do obličeje rozzuřeně a je fakt, že momentálně Luke vypadal nebezpečněji než je obvyklé.
Sam měl ze Spencera pěkně nahnáno, div, že si neudělal blátíčko na hřišti. Takže to raději hned vyklopil.

"No.... Já se snažil zapůsobit a Dean mi říkal, že tohle zabírá," kňukl potichu jako myška.

"A to jako nemáš vlastní mozek? Kdyby Terry na takový typy byla, tak má kluků na každým prstě deset né-li dvacet, debile!" rozčiloval se modrooký Spencer, div, že Sama nepraštil, jak si potřeboval vybít zlost. "Teď tě tuplem bude posílat doprdele! Tak si to užij, protože jak ji znám, tak ti to bude hodně dlouho dávat sežrat!"

Na to Sama pustil, přeci se nebude zdržovat s takovým tragédem, který dá raději na úsudek svého zlomyslného bratříčka než na svůj. Kdyby se alespoň ten magor přišel zeptat jeho nebo Davida. Nebo to si jako myslel, že jsou oba dva tak slepí, aby si nevšimli toho, že mu Terry není tak úplně lhostejná?!
"Pitomec!" zaklel si naposled Luke a potichu jako myška se vkradl do svého pokoje, kde na psoteli spala jeho princezna z dětských snů. Okamžitě ho přešel všechen vztek a jen se uculoval jako měsíček na hnoji na spící krásku.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Šílenej Šílenej | Web | 20. listopadu 2011 v 15:57 | Reagovat

připraven jít do boje, to to zní jako on!!!
výtlém Bičik mi tady lehce spoileruje, protože je o kus před mnou a Luke fakt zbytřil :D
joooooo ze zdi by zbyla leda omítka :D
veřejný porno, v tohle případě to plně podporuju!!!
tobě tyhle muchlovací popisy najednou ňák dobře jdou, čim to asi bude? :-D  :-D  :-D
prej žárovku :D díky tobě mám poprskanej monitor :D
super ceník :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D
jen do něj Chrisi!!!! teda Luku
princezna z dětských snů, no to nedávám :D
jako vždy luxusní kapitola a přeji si nášup, kradež tvé osoby se bude muset odložit na později :-D

2 Bičik Bičik | Web | 20. listopadu 2011 v 17:00 | Reagovat

sorry, že jsem nekomentila hned, ale kvůli tátovi jsem to četla přerušovaně, což je vopruz, protože tahle kapitola byla fakt ŽRÁDLO! a ten název docela sedí, to setkání po letech Luka a Dani s hymnou Dimitrije Belikova bylo prostě luxusní a to samý s Davidem a Lenny a z Terry jsem opět chcípala smíchy, ta se s bratříkama Winchesterama vážně nesere :D

3 Seryn Seryn | Web | 20. listopadu 2011 v 17:41 | Reagovat

skvělá kapitola.. dobře tak tej zdi, měla radši uskočit před Lukem! :-D chudák Sammy, až se dozví že něco bylo mezi Terry a Deanem, obávám se že bude jedináček :-D těším se na další kapitolu :-)

4 Billie Jean Billie Jean | 21. prosince 2011 v 20:57 | Reagovat

Ten ceník chci! To by se vydělávalo! Musím souhlasit s šíleným... Muchlovací popisy ti jdou a bylo jich tam víc než obvykle... Čímpak to je?

5 KIRAmunk KIRAmunk | E-mail | Web | 13. července 2018 v 4:07 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Similar picture leads to worsening feeding and the breath baby, formed hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special procedures so that fluid does not stay tissues. If expectant mother is resting, then under the feet better put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Prohibited long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/how-to-reduce-swelling-during-pregnancy-fast-and-easy>how to reduce swelling while pregnant</a>

6 KulNefe KulNefe | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 3:41 | Reagovat

Lump armpit delivers discomfort, pain when moving. to Carry visit doctor should not. Bulge under the muscle cavity may turn out to be dangerous illness. But often it is consequences frequent use antiperspirants, violation rules personal hygiene, intense sweating. Inflammation triggers a close blouse, alien razor, the infection.
<a href=http://armpit.info/a-painful-lump-in-the-armpit>large lump under armpit</a>  
Discomfort under the arm, redness, lump getting warm? This is the abscess that will cut from the surgeon, next take medications. first stage treat lotions, antibacterial drugs. When the ailment switched to second stage, the required surgery.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama