4. kapitola - Rodinné problémy

11. září 2011 v 17:50 | Faillë |  Who are my parents?
Ten-jehož-jméno-nesmíme-vyslovit mě donutil napsat a následně přidat i další kapitolu tejhle patlaniny. Takže za to ukamenujte tu potvoru Šíleného , nebo raději mě, protože jsem to napsala já :D
V kapitole se dočkáte hlavně Dani a Lenny, které se do příběhu připletly čirou náhodou xD

Failluše
"Promiňtě, asi jsem si spletla dům," omluvila se bruneta a už byla na odchodu. Naštěstí ji zastavila Terry, která ji chňapla za ruku a prkaticky dotáhla do kuchyně, kde se Dani stále chlámala smíchy jako o život. Luke na tom nebyl o nic líp.

"A-Ahoj," vykoktala Dani, která si po několika minutách, ve kterých na sebe Lenny upozorňovala, svojí kamarádky. Mladší Spencer nebyl schopný ani nějakýho slušnýho pozdravu, takže na brunetu jenom mávl rukou, že bere na vědomí její přítomnost. Zato David z toho (ne)zvanýho byl celej špatnej. Stál mezi dveřmi jako solnej sloup jenom v tom svým sexy oblečku a ke všemu se nikdo neobtěžoval tím, aby zavřel dveře, takže svoje tělo vystavoval na obdiv celému bloku.

Chudák nějaká malinká holčička se procházela po venku se svojí kamarádkou, přičemž před sebou tlačily kočárky se svými panenkami. Čirou náhodou holčičina kamarádka byla odkudsi z tramtárie, takže to tu nezlala. Proto jí holčina ukazovala celou ulici a přihodila k tomu i podrobný rodokmen rodiny, tak jak to viděla vždycky u svojí maminky, když mluvila s nějakými svými kamarádkami, které pocházeli bůhví odkud. Samozřejmě nemohla opomenout i slavnou rodinu Spencerových.
Holky začaly křičet, jako když je na nože berou, jakmile uviděly staršího Spencera ve dveřích v bederní roušce, jak na ně čučel s vytřeštěnýma očima. Obě dvě vzaly do zaječích, jakmile uslyšely něco jako : "Ma-mut! Ma-mut!" což samozřejmě byla práce Chrise, který tenhle pokřik nahrál včera večer na CDéčko, které Terry momentálně přehrávala.

Ten jekot konečně probral Davida, který zabouchl okamžitě dveře. Přeci nebude 'pohoršovat' okolí, hlavně malé holčičky, svým zjevem. Chtěl na sebe něco natáhnout, ale všchno oblečení, které bylo v chodbě bylo buď Terry nebo Dani.

"Horší už to nebude," kňukl Spencer k sobě potichu a natáhl na sebe mikinu Dani. Bohužel byl stále lehce mimo, takže nevychytal, že ta mikina byla růžová. Ona by si bloncka na sebe nic růžovýho nekoupila, ale černovláska byla zase jednou moc aktivní a pokoušela se prát prádlo. Samozřejmě, že se jí do várky bílého prádla přitoulalo její červené tričko. Všem je určitě znám výsledek - všechno prádlo se přebarvilo na růžovo.
Navíc starší Spencer měl 'trochu' jinou velikost než dorbná blondýna, takže v tej její mikině vypadal jako buzna, které se srazila její oblíbená mikina. Jeho chůze se podobala kolébání tučňáka.
"Blbost. Teď už to horší nebude," zavrčel David, který se ze sebe pokoušel sundat onu příšernost. Marně. Ta mikina se k němu nějako přicucla a odmítala se odlepit.

Dani se po chvíli uklidnila. Hlavně potom co viděla bolestnou grimasu svojí kamarádky Lenny. Odtáhla svojí kamarádku do obýváku, kde měly soukromí.

"Co se děje?" zeptala se blondýna svojí kamarádky, která se tvářila vážněji než obvykle. No, většinou měla pěkný hrábě, hlavně v přítomnosti svojí kamarádky Dani, ale teď... To byla naprosto jiná písnička.

"M-Micah," fňukla a divoce zamrkala, aby zahnala slzy, co se jí draly do očí.

"Co se stalo?" vypískla blondýna a přisedla si ke svojí kamarádce.

"Je v nemocnici. Veronica a ten její objev-"

"Leopold," doplnila automaticky a velice znehuceně Dani. To jméno bylo jak z minulého století. A minimálně by ho měli zakázat! Zbytek už si domyslela. V hlavince jí to chvíli šrotovalo. Než se Lenny nadála, tak už jí blondýna táhla nahoru do patra. Hodila na postel tašku a rychle do ní naházela svoje oblečení.

"Dani, co-co to děláš?" vykoktala Terry, která se v pokoji zjevila jako duch. Těkala očima z Lenny na Dani a z bloncky na tašku a z tašky znovu na Lenny.

"Odjíždím," zavrčela modroočka a hodila do tašky poslední kousek oblečení.

"Slíbila jsi mi, že tu zůstaneš na moje narozeniny," kňukla potichu Terry a ani se neobtěžovala něčím takovým jako je mrkání, aby zahnala slzy. "Myslela jsem, že mě máš ráda," dodala potichu, skoro až tak, že jí Dani s Lenny neslyšela. Blondýna prudce zapla zip a přehodila si tašku přes rameno. Společně s brunetou se prosmýkla kolem černovlásky, které po tvářích tekly slzy o velikosti hrachu.

Ještě než se odhodlala sejít schody do přízemí, podívala se na Terry, která klečela na zemi. Dlouhé černé vlasy jí spadaly do obličeje, tak že nebyl vůbec vidět. Taška blondýně sklouzla z ramene. Dani se k Terry rozeběhla a pevně ji objala kolem ramen.

"Mám tě ráda a právě kvůli tomu musím odejít. Nesmím dopustit, aby ti ublížili. Možná se ještě někdy setkáme." Zašeptala bloncka černovlásce do vlasů, přičemž jí hladila po zádech a lehce se s ní pohupovala.

"Bude se mi stýskat," zafňukala Terry, která si otřela oči rukávem od mikiny. Než se jí však zpátky zaostřil zrak, byla už Dani v polovině schodiště. Přes bratry Spencerovi se dostala lehce. Nemůžou jí tu držet jako vězně, i když nepopírám, že z toho Luke nebyl bůhví jak nadšenej.
Lenny seděla už dávno v autě na sedadle spolujezdce, když se blondýna usadila za volantem.

"Nemusíš se mnou jezdit, pokud nechceš."

"Chci a musím! Micah je můj kámoš a Veronice už někdo musí zatnout tipec!" zavrčela temně blondýna, které by se momentálně bálo i samotné peklo. Sešlápla plynnový pedál až na podlahu, smykem se otočila a vydala se k nemocnici.


***


Už nějakou tu dobu dvě dívky seděly na JIPce a pozorovaly spícího chlapce, který by se měl co nevidět probudit.


Dani pomalu usínala, protože v noci toho moc nenaspala. Ne že by prováděla jisté velice příjmné vysilující aktivity, ale zkrátka nemohla pořádně zabrat.

"L-Lenny? D-Dani?" zachraptěl mladý klučina, který se nedobrovolně rozvaloval na nepohodlném nemocničním lůžku. Bloncku to vytrhlo z jejího polospánku a přiskočila stejně jako její kamarádka k posteli.

"Potřebuješ něco?" vyklopila ze sebe bruneta, která by se momentálně přetrhla, jenom aby svému bráškovi mohla vyhovět v jeho přáních.

"Gumový medvídky," kňukl.


"A colu." Dodal bleskově, on by k tomu přihodil i čokoládový tyčinky, ale to už by si holky musely začít psát seznam. Ne že by to jejich mozky nepobraly, ale ony by se zase zakecaly a úplně by se jim to vykouřilo z hlavy.

"A jak ti je?" zeptala se radši bloncka, která se chtěla tomu seznamu vyhnout.

"Už mi bylo líp," zazubil se na ni Micah, který teprve teď zaregistroval onen hrozný puch, který se táhl celou nemocnicí. "Nemáte někdo osvěžovač vzduchu?" zeptal se jenom tak čirou náhodou.

"Bohužel," odpověděla Lenny, která vytáhla z kapsy balíček gumových medvídků od Hariba a automaticky ho hodila po svém bráškovi. Připravená jako vždy.

"Děkuju!" vypískl, když chytil balíček medvídků, kterými se hned začal ládovat. Potom se holky začaly vyptávat na to, jak se mu to stalo. Brunet řekl naprosto všechno, co si pamatoval a že toho bylo dost. Holky ho dokonce i podezřívaly z toho, že si to vymyslel, ale to byla naprostá blbost.

Nakonec holky obdržely velice důležité informace, které je přivedly na stopu Veronici a toho debila s tím nechutně staromódním jménem.

Do pokoje vtrhla jako velká voda matinka Lenny a Micaha, která se okamžitě vrhla na své mladší dítě, které bylo uvězněné na nepohodlném lůžku. Začala ho ihned objímat. Div, že ho i nepusinkovala, i když k tomu rozhodně neměla daleko. Až po několika minutách plných objímání, ujišťování o tom, že to je dobré a dalších věcí, si konečně Wendy (tak se jmenovala ona starostlivá máma) všimla i přítomnosti dívek, které byly taky po dobu několika minut drženy v jejím pevném objetí. Micah z toho měl samozřejmě děsnou prču, ale to ještě netušil, co mu holky provedou.

"Už budeme muset jet," omluvila se Dani, která byla už pomalu na chodbě.

"Jo," přitakala bruneta. "Máme nějakou práci a brácha tu má společnost, takže to je vcajku." Lenny se nevinně usmála, rozloučila se s mamkou a zdrhla za svojí společnicí.

"Nenechávejte mě samotného!" zakřičel za těmi dvěmi potvorami Micah, ale bylo mu to k hovnu. Ty dvě potvory totiž už byly v půlce cesty k autíčku Dani, které stálo na parkovišti před nemocnicí.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Šílenej Šílenej | Web | 11. září 2011 v 18:08 | Reagovat

juch, juch, dávčička! a jde se na ni hned!
go lenny!!!!!! bejt jí, tak taky radši hnedka mizim a těm dvěma v kuchyni se vůůůůůůůůůůůůbec nedivim, že se chlámou jak o život :D
tomu se řiká pořádná výstavka :D
právěs mě zabila!!!!!!! ty malý žáby!!! :D :D :D
MAMŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮT
růžová mikina? no fuj! rituálně zapálit!
tučňák, přicucla! kloudnou větu nečekej!! :DDDDDDDD
fuj, ten Leopold je ještě horší než mi večer přišlo :D
nj, Chris ji tam držet nemuže, když tam ani neni :D, teda oficiálně :D
osvěžovač vzduchu prééééééééééééééééj :D
ten konec je taky přesnej!!!
ŠUP!!! POTŘEBUJU DALŠÍ KAPITOLU, VÍME PROČ! JUCHŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ

2 Bičik Bičik | Web | 11. září 2011 v 18:52 | Reagovat

och, kapitola byla opět velice luxusní! vědět, že přibude už teď, tak se ženu k noťasovi dřív (nj, Šílenej mi to prej psal, ale já debil zas zahodila někam mobila),

nejvíc mě rozsekal ze začátku David, nejdřív je tam za "pedofilka" a pak za buznu, jsem se málem flákla hlavou o stolek, jak jsem se tomu tlemila a zbytek kapitoly byl hodně krutej! to jsem nečekala, že další "akčňárna" bude tak brzo, už se těšim jak malá, že Dani a Lenny tý Veronice a pojebanýmu Leopoldovi pořádně zatopěj za "šikanování" bráchy! :D

3 BJaneVolturi BJaneVolturi | 11. září 2011 v 19:06 | Reagovat

Super kapča! Od Alice se zřejmě v bližší době ničeho nedočkám, takže doufám, že alespoň ty mě nezklameš...

4 Hope Hope | Web | 11. září 2011 v 19:17 | Reagovat

co k tomu napsat...kapitola byla super, koneckonců jako každá =o)
jméno Leopold mi připomnělo film Kate a Leopold, který jsem viděla jednou a ještě ne celý, protože mě nějak extra nebavil :-D
těšám se na další kapitolu ;o)

5 Seryn Seryn | Web | 11. září 2011 v 19:54 | Reagovat

jůůů rodičovci :-D hip hap hop huráá :-D trošek mi šibe, normálka :-D kapitola skvělá, úžasná a ostatní kladné přídavné jména mi momentálně vypadly z hlavy. :-D

6 sweek sweek | 11. září 2011 v 19:59 | Reagovat

moc hezká kapitola už se těším na další ;-)

7 Delly Delly | Web | 12. září 2011 v 19:54 | Reagovat

Zase úžasná kapitola :D Jde to vůbec jinak? Nejde! Každá kapitola je naprosto skvělá a z každý vždycky smíchy nemůžu :D
Ale mám jen jedinou otázku: Kdy bude další? :D Doufám, že co nejrychlejc :-P  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama