3. kapitola - Když se malá dohazovačka mstí

4. září 2011 v 18:14 | Faillë |  Who are my parents?

Další kapitola k rodičům, které si Šílenej nějako oblíbil. Minule bylo Bičikovi líto, že se tam skoro vůbec neobjevoval David, tak jsem se jí to rozhodla vynahradit. V budoucích dvouch kapitolách bude účinkovat převážně on. Ale, Šilenej, nesmutni, Chris s Dani taky dorazí :)
Název kapitoly snad hovoří za vše, tak k ní víc dodávat nebudu. Jenom, že děkuju těm dvěma, hlavně Šílenýmu, která mi pomohla s pár věcma. A i Bičikovi, která mě donutila psát naprostým vydíráním.
FaillušeTerry společně s Dani zrovna okupovala koupelnu, když domů konečně dorazili bratři Spencerovi. Luke nedal jinak a projednou vytáhl svého staršího bratříčka na lov, aby doma neskejnul jako to mlíko minulej tejden. Takže chudince Dani nezbylo nic jiného než hlídat malou dohazovačku. No jo, černovláska byla takový postrah, že už jí nechtěla hlídat žádná paní na hlídání a svojí minulou chůvu, údajnou lovkyni, rafinovaně vyštvala.
"Terry, stůj chvilku, nebo ti ty tvoje vlasy ostříhám a bude!" rozčilovala se už dobrou půl hodinu blondýna, která se momentálně snažila černovlásce učesat culík. Jenže tou černovlasou potvorou zrovna šilo tisíc čertů. Po další minutě snažení se na to blondýna vys-kašlala a propustila Terry ze svých 'spárů'.
Na rozdíl od toho tajfuna sešla dolů po schodech. Černovláska si to sjela po zábradlí, div, že si dole nerozbila hubu, jak parádně spadla. Zastavila se na patě schodiště a pozorovala Luka, jak dělá s Terry letadlo.
"Doprdele! Danielle, spadni na zem!" řvala na sebe v duchu blondýna, která byla už nějaký ten pátek obeznámena s pověstí Luka Spencera. Dokonce se oslovila i celým jménem, za které rodičům rozhodně neděkovala.
"Konečně doma!" zvolal David a mrsknul sebou do křesla a stáhl s sebou i černovlásku, kterou do teď držel v náručí. "Díky, Dani, za pohlídání tohohle raracha. Nedáš si s námi snídani?" zeptal se a podíval se přitom na hodinky. "No, spíše už je čas na oběd."
"Ne, už bych měla jít, zdržela jsem se v LA, dýl než mám ve zvyku někde být." To byla čistá pravda. Dani nikdy nevydržela na jendom místě dýl než týden a tady byla už bezmála měsíc a půl!
"Ne! to nesmíš!" zakřičela Terry, která vyskočila na nohy, přiběhla k blondýně a pevně ji objala. "Za pár dní budu mít narozeniny a já chci, abys byla na mojí oslavě," fňukala černovláska a přihodila k tomu štěněčí kukuč. Dokonce se jí po tváři skutálelo několik slz. Neslušně řečeno, byla teď Dani v naprosté prdeli, protože se k ní takhle za posledních pět let nikdo neupnul a teď to bylo něco naprosto něco jinýho.
"Dobře, ale potom odjedu," oznámila Dani a v duchu doufala, že se nestane další obětí mladšího Spencera.

Ten večer se celá 'rodinka' sešla v obývacím pokoji. Dani seděla v tureckým sedu na pohovce vedle Terry, přičemž jí čučela přes rameno na papír, kde kostrbatým písmen měla nadepsáno: "Pomsta". Několik řádků pod tím bylo naškrábáno několik málo návrhů, které ovšem po chvíli byly zuřivě přeškrtány. Na několika místech byl papír dokonce protržený, jak se černovláska snažila vymizet její nápad.
David s Lukem seděli na křeslech, oba dva byli nahnutí k televizi, kde běžel jakýsi zápas mezi Yankees a Red Sox. No jakýsi zápas to nebyl, prej to byl rozhodující. Alespoň tohle pochopila Terry i Dani, to ostatní už bylo nad jejich chápání. Luke sice baseball nějak moc nežral, ale s Davidem se vsadil, že vyhraje Red Sox, což je jeho oblíbený tým.
Nakonec ten zápas David oplakal, protože ty sviňuchy yankeeský prohrály a on tím pádem taky. Chudáček tu katastrofální prohru šel raději zaspat. Ono to tak bylo lepší, Terry mohla plánovat svojí pomstu a Luke s Dani jí vydatně pomáhaly. Ani jeden však netušil, že pomstička ani nebude potřeba, protože v noci si prošel svým menším osobním peklíčkem. Jediné pozitivum byla ta sexy tanečnice, která ho lehce svlíkla....

Šel jsem po jakési temné ulicí a kopal do jakýchsi kamínků, či co to bylo. Po chvíli se z toho však vyklubali šneci, kteří na mě křičeli: "Sněz mě!" Nikdy jsem šneky neměl moc v lásce, takže sem radši podnikl strategický ústup. Poblíž byl jenom jakýsi zapadlý bar. Ani vteřinu jsem neváhal. Okmažitě jsem vtrhl do baru jako velká voda a zabouchl za sebou okamžitě dveře. On by mi ten únik byl k prdu, když bych nechal otevřeno. Ti šneci nemají tak zdegenerovaný mozečky, aby sem prostě nevtrhly jako URNA. Dokázal jsem si je dokonce i představit s těmi samopaly, kuklami a štíty jako z dob krále Artuše.
Najednou se ke mně přihnal nějaký chlápek, kterýmu bylo vážně hodně šoufl, když byl celej zelenej. Začal mě objímat, div, že mě nezačal i pusinkovat na přivítanou.


"Angele! Tak rád tě zase vidím!" hulákal jako na lesi ten zelenej mužíček. Usoudil jsem, že já mám být Angel, protože na mě pořád vejral jako netopejr, který omylem uviděl slunce.
"Ahoj. Taky tě rád vidím, ech..."
"Lorne. Dneska jsi nějak mimo. Naštěstí jsi dorazil právě v čas. Tak šup šup na pódium." Popoháněl mě a dokonce mě i poplácal po zadku. Bože, kam jsem se to dostal? Ošahává mě tu jakýsi zelený mužíček s růžkama a navíc mě táhne k pódiu!
Nakonec jsem stál na tom debilním pódiu, sice jsem se málem zabil na schodech, které tam vedly, ale to se vsákne. Všichni mě pozorovali, hlavně ten mužíček, který mi posílal pusniky. Asi bych měl urychleně najít východ, nebo mě ještě za barem přefikne! Rozezněla se jakási hudba a já věděl naprostý kullový o co tam go.
"Zpívej! Zpívej! Zpívej!" křičeli všichni lehce přiteplenými hlásky. Sakra, nejenže buznovský bar, ale on to je karaoke buznovský bar! Jsem v pekle!
Nakonec jsem přeci jenom začal zpívat, ale bylo to....


Naštěstí se mi podařilo urychleně zmizet za oponu, ale to bylo nejspíš to nejhorší rozhodnutí mého života! Přistihl jsem sám sebe, jak trsám na jakousi muziku z doby kamenné!


Najdnou jsem však zmizel a ke MNĚ se přihnal jakýsi muž, který tu před chvílí taky trsal a donutil mě jít na pódium. Už zase! Tahle noční můra snad nikdy neskončí!
"Davide, konečně jsi tady! Lenny, už je netrpělivá. Za pět minut začínáte!"
"Cože? Jak začínáme? S čím? Kdo je k sakru Lenny?"
"Davide, ty ses zase bouchl do hlavy, ne? Zapomenout kdo je Lenny, zvlášť po tom vašem posledním vystoupení? Málem jsi se na ni vrhnul na pódiu, ty kanče!"
Nějakým zázrakem jsem se ocitl v zákulisí, kde mi nějaká ženská strčila do ruky košili, kterou jsem si byl nucen oblíknout. Další zázrak se stal, když mě dotlačili na pódium, kde už čekala nějaká dívka. Začala hrát hudba, kterou jsem tipoval na salsu a než jsem se nadál, tak jsme začali tančit.


David se celej spocenej probudil a vydejchával onu divokou noc. Natáhl na sebe tričko, které leželo pohozené na křesle. Chvíli hloubal a doumal, co asi tak má dělat, protože spát už teda rozhodně nechtěl, tak se šel rozvalovat na gauč v obýváků, kde měl v úmyslu skouknout nějakej ten film.
Chudáček malinekej, v půlce filmu usnul, takže ani nevěděl jak to dopadlo. Jo, až tak ho ten tanec zmohl.

Ráno se Terry zase probudila bůhví jak brzy. Ale jelikož se Bůh Belikov uvolil, že nám tuhle informaci zveřejní, tak vám to sem napíšu. Nebudu přeci zadržovat informace.
"Terry A.C. Spencerová, toho času svobodná, chráněnka Davida a Luka Spencerových,.... se probudila v 04:55:13 místního času." Alespoň tak nám to oznámil bůh Belikov, to nepodstatné bylo vypuštěno. (F: Taková malinká vsuvka, tak si toho pokud možno nevšímejte xD)
Chudáček malinká se málem přizabila, když luxusně zakopla o obal jakéhosi DVD. Naštvaně do něj čutla, až málem vysklila okno, které bylo několik metrů od ní. Bohužel to byla jenom "tyčka", ale to nic nemění na tom, že to byla rána jako z děla, takže se kousek malby o velikosti pořádného prasete odloupl. Z tej holky by byl sakt dobrej fotbalista. Třeba by to dotáhla až do reprezentace.
Nechala být DVDéčko DVDéčkem a raději se věnovala bohulibější činosti a to sprovozněním televize, kde teď měli opakovat jakejsi béčkovej horor, který v noci nedokoukala. Jo, byla to hold holka vychcaná, takkže s Lukem a Dani hrála poker a přitom čučela na horor. Jenže ta potvora televize pořád nechtěla naskočit a když už se ten křáp uráčil něco udělat, tak naskočil vždycky na nějaký pochybný přehrávač DVDýček.
"Neser, ty křápe zkurvenej, nebo skončíš pod kytičkami!" vyhrožovala Terry skrze zaťaté zuby. Ta televize jí vážně vytáčela k nepříčetnosti. Rozhodla se tedy udělat radikální krok a vytáhnout to debilní DVD z přehrávače. Chvíli se tam s tou technikou rvala, dokud se jí nepodařilo vytáhnout to kolečko s dírou uprostřed ven.
Pořádně si ho prohlédla a zůstala na něj čučet s otevřenou pusou.
O několik hodin později přišel do obýváku Chris, který měl nějako moc dobrou náladu, že by mu Dani konečně dala? No, o tom silně pochybuju. Přišel k Terry a opatrně jí vrátil pusu na místo. Pro jistotu se podíval na podlahu, jestli tam nenajde její oči nebo protézu. Naštěstí tam nic nenašel, akorát zjistil, že by někdo mohl alespoň trochu uklidit. Opatrně s černovláskou zatřásl, aby se probrala. Přeci ji nezačne fackovat, ještě by ho mohli udat z týrání dětí.
"Terry, vstávačka!" řekl lehce melodicky a zamával svojí obří tlapou Terry před nosem.
"Co?" zeptala se dezorientovaně chudák holčina, která byla vytrhnutá ze svého tranzu. Najednou si uvědomila, co to drží v ruce a začala vřískat jako šílená. DVD skončilo na druhý straně pokoje a ona samotná málem vyskočila na lustr. Naštěstí se vyškrábala alespoň na Luka, kterého se ani za Boha Belikova nechtěla pustit.
"Co zas jančíš?" nechápal Spencer, který se snažil dostat ze sebe to klíště. Ale to se mu ani po pěti minutách usilovného snažení nepodařilo. To vyděla strigu, nebo jako co?
"To. To. DVDýčko." Vykoktala ze sebe a ukazovala roztřeseným prstíčkem kamsi na druhou stranu pokoje. Luke se vydal přesně tím směrem, který jeho malá společnice udala a nestačil se divit, co to našel.
"Áááááá!" začal histerčit naprosto stejně jako Terry a snažil se dostat z dosahu toho toxického odpadu. Nakonec vylezl na stůl a mířil zbraní na tu světovou pohromu. Než by někdo stačil něco namýtnout, jako třeba, že to je naprostá klasika, nebo že tam hraje takovej 'fešák' jako je DiCaprio, Luke ono DVD zlikvidoval. Ve svém domě tohle trpět nebude!
David vyskočil z gauče rychlostí kamzíka. Chvíli se zmateně rozhlížel. Až po chvíli uviděl svoje DVD na padrť.
"Bože, proč on? proč on a ne třeba ten debilní Hříšný tanec?" ptal se David a snažil se dát svoje milované DVD dokupy. Jenže tomu spropadenému Titanicu nepomůže ani to, že dostal 11 Oscarů. Luke Spencer se naštěstí postaral o to, že odešel do věčných lovišť. (Jako to DVD a ne ta loď, z toho ho nikdo obviňovat nemůže.)

Hnedka po snídani, které se čirou náhodou zúčastnili všichni, ona Terry po ránu většinou moc nejedla, ale tentokrát se nacpávala, div, že nepraskla. Dani se z ní už začínalo dělat lehce nevolno, když do sebe cpala šestý rohlík se sýrem, ale holka jedna statečná to vydržela až do konce a to do sebe černovláska nacpala osm rohlíků.
David to vzdal u pátého rohlíku, protože věděl, že když se Terry takhle rozežere, tak to bývá na hoooodně dlouho. Luke kopl Terry do nohy, aby upoutal její pozoronost.
"Tak co? Skočila na to ta lama?" zajímal se Spencer a nacpal si do pusy kus rajčete.
"Jo, za hodinu tu bude," odpověděla mu stejně potichu černovláska.
"A kdo?" zeptal se David, který se skláněl nad tím trojlístkem, kteý skoro celý večer kul pikle, jak mu oplatit ten vánoční podraz.
"Ále, vaše sousedka. Včera nás s Terry odchytla, že má doma jakýsi nový puding, tak nám ho donese na ochutnávku," odpověděla bleskově Dani, která už byla, bohužel, seznámena s jednou z mnoha vášní jejich blonďaté sousedky. Ještěže chudák holka neznala všechny, jinak by měla takový menší traumátko o rozměru Afriky na celý život. Jakmile Flíček i Baby, tak pojmenovala Dani to malé štěňátko, co Terry našla o Vánocích, uslyšeli o sousedce, zalezli pod pohovku a odmítali vystrčit svoje čumáky.
"Sakra, ta babizna si snad nedá pokoj!" zaskuhral David, který by se taky nejraději schoval pod pohovku jako jejich malej zvěřinec.
Po necelé hodině, ve které se všichni dospěláci snažili najít Terry, která je prachsprostě ukecala ke schovávané, zazvonil zvonek u dveří. Jako první zareagoval David, který šel otevřít, přičemž si prohrábl vlasy. Aniž by si uvědomoval byl v tu chvíli neuvěřitelně sexy, takže všechny ženské ze sousedctví mohly jenom slintat. Naštěstí ho nikdo neviděl, jinak by totiž došlo k vytopení celé ulice.
Otevřel dveře a nestačil se divit koho tam vidí. Údajnou lovkyni, která nyní v ruce držela brusle a usmívala se jako degen.
"Ahoj, Davide, tak můžeme vyrazit?" zeptala se mile a přihodila k tomu jeden ze svých, dle ní, sexy úsměvů. Přihlížejícím divákům by se z něj akorát tak zvedl pěkně žaludek.
"Ehm, cože?" nechápal starší Spencer, ale příchozí mladší Spencer mu vrazil do ruky brusle a kabát se slovy: "Hele, to nic, on se brácha lehce praštil do hlavy, takže bude chvíli dezorientovanej." Vyjasnil bratrovu lehčí nevědomost.
"To neva," usmála se znovu, tentokrát na oba Spencerovi. Lukovi se vážně začalo dělat šoufl, takže s omluvou, že musí jít najít Terry, která si vymyslela tu debilní schovku, urychleně vypadl. Takže chudáčkovi Davidovi nezbylo nic jiného než jet s tou krávou na zimní stadion bruslit. Cha, to máš za toho, Santíka!

Terry bohužel svého strejdu tak nějak neodhadla. Ten mamlas si to bruslení dokonce i užíval, což se nedalo říct o jeho společnici, která na tom stála asi podruhý v životě. Musí se jí však uznat, že se přetvařovala bravůrně.


David jí učil zrovna nějakou arabelku, holubičku, či co za prvek to bylo, když ho k zemi smetla jakási némoc vysoká, vlastně skoro vůbec nebyla vysoká, měřila asi 168cm, holčina se zelenýma očima a hnědýma vlasama, kterej nemohlo být víc jak 25.


"Do prdele! Kurva! Já jsem na ty brusle lízt neměla! Co si můj brácha jako myslel, když mě sem dotáhl? Blbec jeden se zdegenerovaným mozkem! Imbecil jeden!..." Nadávala jako dlaždič ona atentátnice, která si nijak nevšímala chlapíka pod sebou.
"L-Lenny?" vykoktal ze sebe David, když si dívku pořádně prohlídl. Lenny se zarazila ve svým nadávání a podívala se konečně na chlápka pod sebou.
"Promiňte, my se známe?" zeptala se Lenny nechápavě, která se momentálně snažila dostat z Davida.
"Zdálo se mi o vás," vysypal ze sebe Spencer a mile se usmál.
"Davide, nepředstavíš nás?" zeptala se ta kravka, která Lenny, jenž ležela na jejím objevu, vraždila pohledem.
"To nebude nutbé," zavrčela skrze zaťaté zuby Lenny, která tu krávu poznala hned. Jednou jí šla po krku, když byl v jejím těle jakýsi úchylný démon. Škoda, že ji tenkrát nezabila. Vyškrábala se na nohy a ladně odbruslila ke svému bratrovi, který se doslova válel smíchy na ledě. Chytla ho za kapuci a táhla ho za sebou pryč.
"Doprčič, ségra, co blbneš?" ptal se nechápavě Micah.
"Ještě se ptej, magore!" zavrčela a tvářila se tak nasraně, že by i Lucifer vzal před ní nohy na ramena. Micah raději sklapnul a nechal se odtáhnout pryč.

David tam ležel jako ypsilon a odmítal se tak nějak hnout. Stále čučel na místo, kde před nějakou tou minutou zmizela Lenny. Vzpamatoval se až ve chvíli, když se mu před obličej dostal obličej jedné ropuchy.
"Jsi v pořádku?" zeptala se mile a široce se na něj zazubila.
"Jo, asi bychom měli jet. Trochu se mi motá hlava," zalhal David ve snaze, co nejrychleji zmizet. Ropucha přikývla na souhlas a pomohla mu na nohy.
Spencer už nějakou chvíli stepoval v hale, protože ta kráva (F: které jsem se ani nesnažila vymyslet jméno) se šla ještě upravit na toaletu. Nervózně se podíval na hodinky. Sakra, co tam dělá takovou dobu? To si ten xicht musela přepudrovat už minimálně desekrát! Po dalších deseti minutách už konečně vylezla ven, lehce zmalovaná, a hned se na chudáčka Spencera vrhla.


Chudáček David se nestačil divit, kdo se to na něj lepí. Naštěstí se od ní včas odtrhl, než mu vrazila jazyk až do krku.
"Hele, co to mělo jako bejt?" zanadával David a urputně si utíral ústa rukávem.
"Cože? Vždyť jsi mě pozval na rande!" Začala histečit ta kráva, která momentálně vypadala jako štětka, alespoň tím, jak byla zmalovaná.
"Já tě nikam nepozval a nikdy mě to ani nenapadlo!" zaječel na ni naoplátku David, omotal si kolem krku šálu a vystřelil ven rychlostí světla. Tohle... Tohle, si někdo vypije! Tej ropuše zbyly akorát oči pro pláč. Jo holka, pěkně sis to posrala, ale upřímně, nikdy jsi u něj neměla ani sebemenší šanci!

David domů přišel až o tři hodiny později, protože se zastavil ještě na pláži, kde vehementně přemýšlel, jak se pomstít těm třem, který na něj tuhle boudičku ušili. Nakonec ho napadlo jenom to, že se bude tvářit, jako kdyby to 'rande' byla ta nejlepší věc, co kdy zažil, což taky uplatnil hned, když přišel. Naprosto se rozplýval, jak si to užili, a jak si spolu skvěle rozumí a možná že si spolu ještě někdy vyjdou.
Dohazovačka Terry akorát skřípala zuby a vymýšlela pomstu s větším kalibrem. "Davide Spencere, já se jenom tak nezvdám!" Hlásal neoový nápis, který malé Spencerové blikal v hlavičce.

Hned ten druhý den, se Terry začala činit. Už kolem třetí ráno se proplížila do Davidova pokoje, kde mu zabavila všechno oblečení. Jediné, co mu tam nechala, byla jakási bederní rouška, kterou včera večer s Dani rychle ušila na šicím stroji. Samozřejmě nezapomněla zabavit i špinavé prádlo a oblečení Luka. Lukovi však zůstalo připravené oblečení na dnešní den. Potom si akorát stačilo počkat, až David půjde ráno do sprchy, aby mu zabavila i jeho pyžamko. S mladším Spencerem byla už domluvená, takže jí svoje pyžamo dal dobrovolně a bez řečí.
David seběhl dolů jenom v tý bederní roušce, kterou si přidržoval, aby mu nespadla.
"Vraťte mi oblečení, sakra!" zařval na trojlístek u jídelnío stolu, který se začal tlemit jako o závod, když uviděli nejstaršího Spencera. Dani na něj ukazovala prstíčkem neschopna jediného slova, zatímco Luke ze sebe vykoktával, že jeho ctěný bratříček vypadá jako neandrtálec z pravěku. Terry se válela na zemi v křečích smíchu a děkovala bohu, za ten excelentní nápad, se kterým přišla Dani, která to zase měla od svojí kamarádky Lenny.
Najednou zazvonil zvonek a David ať chtěl nebo ne, musel jít otevřít, protože ty tři řehníccí se paka nebyla ničeho schopna. Jenom se modlil, aby tam enbyla ta ropucha, která by ho teď normálně přefikla. Otevřel dveře a vejral jako vejr na holku před sebou.
"L-Lenny?" vykoktal ze sebe.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Seryn Seryn | Web | 4. září 2011 v 18:31 | Reagovat

no potěš :-D to bude eště veselo :-D fakt parádní kapitola.. z tej bederní roušky sem nemohla :-D a nebo z titanicu :-D

2 Šílenej Šílenej | Web | 4. září 2011 v 18:48 | Reagovat

že prej skejslý mlíko :D
údajnou lovkyni? no do...
Chrisééééééééééééé, tadle chyba v systému se mi líbí :D
totálně v prdeli je přesnej termín :D
yes!!! prohráli!! !tak je to správně!!! a to že David bulel, je taky luxus!
o Lorneovi že mu je šoufl, když je zelenej, mrtvej Šílenej!!!!!
jsem v pekle préééééééééééééééj
chudák "Lenny"
výtlem!!! prej málem vysklila okno :D
tomu teda řikám slovník malý holky :D
opět Chris, to jsou tak sexy překlepy!!! a dost se bojim toho, co to bude za film, fakt že jo!
že prej jí vrátil pusu na místo a po podlaze hledal oči :D
tak tuhle likvidaci toxickýho odpadu naprosto chápu s chvaluju :D
ta holka má snad víc žaludků, než kráva a ta má snad čtyři nebo kolik
tak ty zvířata sou taky hustý!!! :D
dle ní sexy úsvěvů, tak to je taky přesný :D
výýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýtléééééééééééééééééééééééééééém že prej praštil do hlavy a dezorientovaneééééééééééééééééj, to se nedá!!! Chris ho z baráku normálně vykop :D
tak tomuhle se taky řiká slušnej slovník a přesnej Bičik :D whoops, ta mě za to zase zmydlí...
VÝTLEM!!!!!!! ZDÁLO SE MI O VÁS :D luxusní balící taktika!
namalovaná nebo ne, furt je to lama
hm, tak ten je teda pěkně přečůral, ale už se těšim na pomstu vol. 2
bederní rouška :D
neandrtálec
TO SE NEDÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ TO JE JEŠTĚ LEPŠÍ NEŽ V MEJCH PŘEDSTAVÁCH :D
snad nemusim zmiňovat, že setěšim na další, ten konec byl fakt něco!

3 Bičik Bičik | Web | 4. září 2011 v 18:55 | Reagovat

och to bylo tak hříšné! Ještě teď se z toho rozpouštim jak máslo, který Sevie Snape používá místo šamponu :D to je zas přirovnání... tak zkusim nějak shrnout svý reakce, ale Šílenej tě určitě informoval, že se při čtení týhle kapitoly celou dobu tlemim nebo culim (hm, to je s mym xichtem nejspíš to samý... nevadíííí...), hned na začátku mě rozsekalo přirovnání u Davida, aby neskejsnul doma jako mlíko minulej tejden, trochu mě odbouralo, že si napsala místo Luke Chris (vsadim se, že v tom má prsty Šílenej), ale takový věci se stávaj (věř mi, vim to z vlastní zkušenosti, už se mi několikrát povedlo v Pobertech místo Taylor napsat Dylan, i když jsou to úplně jiný jména), to že "Angel" oplakal zápas mě dostalo už úplně (brzo si tady vytřu podlahu, což by podle máti už nebylo od věci), teploušek Lorne je přesnej!!! ani se Davidovi nedivim, že z něj měl vítr, že by ho "omylem" někde v uličce přefik a pak ta věc s Lenny... aneb jak jsem napsala Šílenýmu... Bičik se transportoval do nebe, už se kurevsky těšim, jak se to vyvine a Chrisova zákeřná vražda Titanicu byla taky naprosto luxusní! trochu mě tam vytáčela "Kost", ale podle toho jak ses o ní vyjadřovala, tak tebe ještě víc (oh yeah, sestro! vítej do klubu Antibrennanovců!)

Výsledek je, že si mi zvýšila touhle kapitolou náladu u 1000% (oh yep! ta třetí nula tam má bejt) a budu nedočkavě čekat na další kapitolu... hmmm, ale když tak nad tim přemejšlim asi si tuhle kapitolu rovnou přečtu znova 8-)  8-) TAHLE KAPITOLA BYLA PROSTĚ BOŽÍ!!!

4 sweek sweek | 4. září 2011 v 21:20 | Reagovat

užasná kapitola honem další :-) ;-)

5 Bičik Bičik | Web | 4. září 2011 v 22:28 | Reagovat

vojín Bičik poslušně hlásí, že má za sebou repete a opět z toho silně nemůže! z Davida slintám a ta bederní rouška... a co teprve scény Davida s Lenny... začínám silně uvažovat nad dalšim repete, nj až tak mi hrabe...

6 Delly Delly | Web | 5. září 2011 v 17:12 | Reagovat

Úžasná kapitola :-) Na delší komentář nemám čas, ale tahle kapitola se mi prostě líbila a těším se na další! :-)

7 Anur Anur | 5. září 2011 v 23:57 | Reagovat

Úžasný :-) Sice jsem chvílemi Davida litovala, ale za toho Santu si to zasloužil :-D

8 BenyW BenyW | E-mail | 16. ledna 2017 v 19:03 | Reagovat

I found this page on 19th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it is not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Simply search for:  pandatsor's tools

9 TomkoG TomkoG | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 12:10 | Reagovat

Čekám na nový zajímavý článek na svém blogu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama