2. kapitola - Vánoční speciál 2/2 aneb: To jsou pěkně krušné Vánoce!

24. srpna 2011 v 21:57 | Faillë |  Who are my parents?

Omlouvám se za zpoždění, ale poslední dobou jsem jenom spala a navíc můza odletěla. Děkujte hlavně mýmu kolu, které jsem zase jednou vytáhla z garáže a udělala projížďku po lese-poli-lesní cestě, Leverage a Šílenýmu, který se mi všemožně snažil zvednout náladu. :)
Druhá část je na světě, tak snad se vám bude líbit. Máte poslední možnost hlasovat o to, jestli mám psát i kapitolu z období Terryny puberty, kde bude muset David zasáhnout nejen jako otec, ale i jako ochránce. No, ale podle minulýho ohlasu vidím, že tu bejkárnu budu muset napsat.
Vaše polomrtvá a k smrti unavená Failluše


MINULE:
Terry vyhrkly do očí slzy.
"Ty jsi mi zabil strejdu! Za to tě zabiju!" zaječela mu do ucha vztekle a začala bušit do jeho hlavy hlava nehlava. Chytla ho za uši a táhla. Jeho kůže se začala natahovat, jako kdyby měl masku. Do postraní ulice vběhla mladá blondýna, které mohlo být nanejvýš 25.

NYNÍ:

Blondýna chvíli zaraženě stála na místě a pozorovala tu podivnou scenérii před sebou. Chlap jako hora ležel v bezvědomí na zemi a malá holčička bojovala se spodobňovačem. Neváhala a rozběhla se tý holčičce pomoci. Ale i ji spodobňovač odhodil. Naštěstí nepřistála na zdi jako Luke, ale pevně na svých nohou. Jo, až taková to byla borka. Bloncka nebo ne, tahle holka byla doopravdy borka.
"Debil," zaklela a vytáhla zbraň, kterou měla až do teď za opaskem. Snažila se toho pekelnýho zmetka strefit přímo do srdce, ale ono to jde dost těžko, když zápolí s jednou malou holčičkou, kterou se snažil sundat ze svýho krku. Opět se přiblíža. Spodobňovač ji však nevybíravým způsobem odstrčil, takže blondýna měla po ptákách. Teda po lovu.
"Kurva, ty potvory jsou čím dál tím víc vynalézavé," zavrčela temně, "tak to zkusíme po staru." Vytáhla nůž, který měla připevněný ke stehni a snažila se dostat blíž k tej pekelnej potvoře. Jaké bylo však její překvapení, když jí nůž z ruky zmizel. "Co to? Kde?" zděsila se, když se podívala na svoji dlaň. Prázdnou.
Najednou se ozvala tupá rána.
Otočila se.
Terry těžce oddechovala a obličej měla upatlaný od krve. Vedle ní ležela mrtvola spodobňovače. Z Terryný ruky vyklouzl nůž, který si vypůjčila od mladé lovkyně. Blondýna na ni zírala s pusou do kořán neshopna jediného slova.
Černovláska se malátně odpotácela k Lukovi. Až teď si všimla zraněních, které Luke měl. Přes pravou tvář se mu táhl škrábanec a z rány na hlavě vytékal pramínek krve. Začala s ním třást. Luke nijak nereagoval. Terry se draly do očí slzy.
"Prosím, vzbuď se" zašeptala k němu potichu a několik slz dopadlo na Lukovo tělo.
Blondýna k ní přišla a snažila se jí odstrčit od Luka, aby se mohla podívat na jeho zranění. Terry se však na ní zuřivě podívala a zavrčela. Jakmile si uvědomila, co udělala, přestala, ale i tak byla stále v útočné pozici připravená se bránit. Sebe i Luka.
"Neboj, jenom se chci podívat na jeho zranění," promluvila potichu blondýna a dokonce zvedla ruce v obranném gestu. Černovláska jí nevěřila, ani co by se za nehet vešlo, ale i přesto se o kousek posunula, aby se lépe dostala k Lukovi. Blondýna mu sundala bundu a mimo jiné roztrhla i jeho košily, takže měla perfektní výhled na Lukovu svalantou hruď. Jí samozřejmě šlo pouze o to, aby zjistila, jestli nemá nějaká vnitřní zranění.
"Co mu je?" zeptala se potichu Terry, která nervózně těkala pohledem a dělala si francouzskou manikůru, jak si strachy hryzala nehty.
"Žádná vnitřní zranění nemá, nanejvýš má pohmožděná žebra. Tipuju to taky na lehký otřes mozku. Ale jiank bude tvůj otec v pořádku," blondýna k tomu ještě přihodila milý úsměv, aby dosvědčila pravdivost svých slov. Terry chtěla něco namýtnout, když v tom uslyšela, jak někdo volá její jméno.
"Tady!" zakřičela, jak nejvíc mohla, do tmy. Blondýna se na ni nechápavě podívala, jelikož nic neslyšela. Po několika minutách se v ulici objevil i zbytek podivné rodinky.
"Co se tu stalo?" zeptal se John a vydýchával to 'menší' proběhnutí po ulicích LA.
Než však někdo stačil odpovědět, tak se David přihnal k Terry se slovy: "Co se ti proboha stalo? Není ti nic? Neudělal ti nic? Jsi v pořádku? Nepotřebuješ k doktorovi?,..." a začal jí stírat z obličeje krev kapesníkem.
Blondýna teď byla 'lehce' zmatená. Tak kdo z těch dvou byl otec tej holčičky? Tenhle dlouhán se rozhodně choval jako starostlivý otec, ale oči měla po tom druhým. No tohle je dilema.
"A jak se jmenuješ?" zeptal se Dean, který se zajímal o něco jiného než o události několika posledních minut a to o menší blondýnu s modrýma očima, která měla slušně vyvynuté svoje dívčí přednosti.
"Jsem Dani," řekla tázaná pouze zkráceninu svého jména. Celým jménem se totiž jmenovala Danielle a přijmnní nikomu neříkala. Ne, že by se za něj styděla, ale prostě její přijemní bylo tabu.
"Pěkné jméno," poznamenal právě probuzený Luke. Terry nadšeně vypískla a hned se mu vrhla okolo krku. Luke ji objal a hned se jí vyptával na to, jak zvládla toho spodobňovače.
"No, pomohla mi Dani. Bez ní bych to nezvládla," řekla Terry a usmála se na Luka. Ten stočil pohled na Dani a mile se usmál.
"Díky, že jsi jí pomohla. Nevím, co bych dělal, kdyby se jí něco stalo." Tak a teď byla Dani ještě víc zmatenější. Kdo z těch dvou je sakra otec tej malej cácorky? (F: Tak to ti holka neřeknu)
"Neznáme se odněkud?" vyzvýdal Luke, který se snažil posadit.
"To bych si určitě pamatovala," nadhodila blondýna, přičemž lhala jako když tiskne. Ona si Luka moc dobře pamatovala a dokonce věděla i odkud. Luke to nechal bejt, žádný podraz nečmuchal, tak se třeba jenom spletl.
David chtěl mluvit s dospělými lovci o samotě, takže musel Terry doslova odtrhnout od Luka. Nějakým pochybným způsobem se Terry dostala do náruče malého Sama Winchestera, který se z nějakého neznámého důvodu culil jako měsíček. Černovláska se snažila odtamtud nějako dostat, ale Wincester je sviňa a držel ji tak pevně, že se Terry mohla akorát tak vztekat a nadávat jako dalždič.
Lovci už konečně přestali drbat o přísně tajném tématu, který vlastně ani tajný nebyl. Ono, schovejte bagra v koupelně, tak aby se o tom nikdo nedozvěděl. No, stejnak se jenom informovali mezi sebou o nových trendech mezi příšerami, takže žádný bagr v koupelně není. (D: Taky bych potřeboval jednu informaci. Černou nebo tmavě modrou košily?)
David se docela divil, když viděl celekm klidnou Terry, jak si spokojeně hoví v náručí malého Sammieho. Jenom si tak pohupovala nohou, kterou měla přehozenou přes druhou nohu, jednu ruku kolem Samova krku a tou druhou vyklepávala nějakou melodii, kterou nikdo nikdy v životě neslyšel, do kolene. Naprostá pohodička. Starší Spencer si s poděkováním Terry převzal a postavil ji na nohy. Přeci jenom je už dost velká na to, aby chodila sama. (F: Ono nechat se pořád jenom nosit je nehorázná otrava. Vím o tom své.)
"Nějako brzo se ti zapalujou lejtka, mladej," řekl pobaveně John, když spozoroval, jak Dean očumuje Dani. Nebo jenom její pozadí? No, ono by to vyšlo na stejno, když k němu blondýna stojí zády. "Že jo Dani?" Blondýna se při zvuku svého jména otočila. John poplácal svého syna po zádech, až se Dean podlomil v kolenou. Nejstarší Winchester se na blondýnu usmál úsměvem, ze kterého se ženám podlamovaly kolena.


Terry se lehce zamotala hlava, což vůbec nemělo nic společnýho s Johnovým úsměvem. Nejspíš by se válela po zemi, kdyby ji Sam, který byl čirou náhodou poblíž, nepodepřel. David to všechno zaregistroval, i když se právě vehementně vybavoval s Dani o nějakém filmu, který ty dva zajímal. Podíval se na Johna pohledem typu "to si ze mě děláš prdel!".
Nejstarší Winchester jenom nechápavě pokrčil rameny a díval se na Davida pohledem typu "já nic já muzikant". David mu němě naznačil, že jestli se to bude opakovat, tak se bude konat kastrace a potom se dál vybavoval s Dani. Luke stál o kousek dál všeho dění a nábožně sledoval Dani, která právě nesouhlasila s Davidem.
"Je hezká," promluvila z ničehonic Terry, která se nějako moc rychle a hlavně tiše ocitla vedle Luka.
"Ne, ona je nádherná." Najednou se však Luke zarazil. Podíval se dolů. "Co ty tady? Nebyla jsi náhodou se Samem?" Terry ho odbyla jenom mávnutím ruky. Přeci jenom to, jak se tu vzala, nebylo důležité. Najednou si však Luke uvědomil další věc. Ten úsměv.
"Dani, proč ti přišlo divný, že jsem si obědnal horkou čokoládu?" houkl na ni, dkyž si konečně vzpomněl, kde ji viděl. Vždyť to je ta barmanka z toho pajzlu, kde našel Terry.
"Ta horká čokoláda. Málokdy si ji obědná dospělý chlap, který má svalů jako John Cena a potom ji i vypije." Dani se andělsky usmála. Jo, anděl. Kdyby. To byste jí museli srazit svatozář a narvat tam místo ní rohy, aby to trošku odpovídalo. Tím rozhodně nechci ale říct, že by Dani byla pekelná mrcha!
Černovlásce se to tu už přestávalo líbit. Navíc její citlivý nos začínal opravdu vážně trpět. Tohle bylo fakt otřesný místo. Nějak moc se s tím nepárala, chytla Luka a Dani za ruku a táhla je pryč. Blondýna chtěla něco namýtnout, ale Terry se na ni kouzelně usmála. To jsou mi ale zvraty. Nejdřív ji to div nezabije a potom se to na ni směje? Jakoby nestačilo, že tu hledá svojí sestru, která se nějakým debilním způsobem stala upírkou. Ještě se jí může stát, že ji zejtra někdo odvlečeke k oltáři!
V čele druhé bandy byl Dean, který byl nehorázně nadrženej na hvězdičky. Bůhví co měl v plánu s nimi provádět. Sam šel naopak na konci celého průvodu zahloubaný do svých myšlenek (D: on myslí?). Terry poznala, že strejdovi na Dani záleží a že to není jenom nějaký flirt. Na to ho moc dobře znala. Sice to nechápala, ale rozhodla se mu pomoct. Když se Luke k ničemu neměl, tak se odhodlala k činům. Aneb, co si neuděláš sám, to nemáš! Chvíli přemýšlela, jak zapříst nějaký kloudný rozhovor, ale nepřišla na nic originálního. Spoléhala tedy na osvědčenou klasiku.
"Co říkáš na počasí?" zeptala se zvědavě Terry Dani. Luke na ni vytřeštil oči. Terry dobrovolně začala mluvit s někým, koho prakticky nezná? Buď se stal zázrak, nebo začíná apokalypsa. Blondýna byla taky celkem překvapená, ale zareagovala rychle.
"Ujde to, ale mohlo by tu být ještě o několik stupňů víc. Mám ráda teplo."
"A ty tu žiješ? Většina lovců je věčně na cestách." Zajímala se dál Terry. Jo, hold je to opice zvědavá. Nebo se spíš snaží zapříst rozhovor a Luke se ne a ne chytit. Asi se do hlavičky udeřil trochu moc, když mu to myslí tak pomalu.
"Jsem tu pracovně," odpověděla Dani. Černovláska se z ní dál snažila tahat rozumy, ale ta blonďtá potvora odpovídala většinou jednoslovně.
"Tak a už mě štveš! Dostala jsi červenou krtu, holka." Pomyslela si Terry, čím skončily poslední pokusy o rozhovor. Za dobrotu na žebrotu. Se tu čelověk o něco snaží, nikdo mu nepomůže a ani se nesnaží. Zkrátka to je na pendrek! Terry kulišácky začala vymýšlet, jak ty dva donutit být v jedný místonosti a komunikovat, ale za boha Belikova nemohla na nic přijít. Jak se zdálo, tak její mozeček vypověděl službu v té nejméňě vhodné chvíli. Dokonce potvrdila i výrok nějakého (p)velikána z České republiky, který touhle dobou pelichal v rakvi na hřbitově, že myslet bolí.
Takhle si lámala, div, že nezlomila, hlavičku celou cestu k hvězdikám. Dean měl sebeovládání králíka, takže celou cestu jančil jako pětileté děcko.
Jakmile se dostali k onomu chodníku slávy, začalo to Winchesterovské pako objíždět a všelijak jinak oblejzat hvězdičky. Div, že s nimi nesplodil potomky. Terry dál přemýšlela nad nějakým super plánem a Sam? Tak ten byl tragéd největší. Byl tak mimo, že málem skočil pod auto. Hoch má ale smůlu a ještě chvilku se mezi živými pobyde díky svému otci, který si zahrál zase jednou na Clarka Kenta.

Domů se všichni dostali až večer. On to byl nadlický výkon sundat Deana z hvězdiček. Nejvíc si asi oblíbil Marlin Monroe, kterou obšťastňoval svojí přítomností neuvěřitelnou hodinu a půl! Jelikož Terry to dneska nějak nemyslelo (D: Nejspíš nastalo přetížení systému) vytáhla je ještě na horkou čokoládu. To jsou fakt blázni, v zimě je tu jako v Africe a oni si pijou horkou čokoládu. Ono to Dani nijak nevadilo, jak už řekla, teplíčko to bylo její. V černovlásčině mozečku nenastalo nejspíš jenom přetížení, ale opravdický zkrat, protože vymýšlela takový kraviny, co předčily i Deanovi nápady. A že ty jeho nápady jsou fakt na hlavu a taky o hubu. Mezi jeho nejslavnější nápad patřilo i ostříhání Luka (F: Na vlasy mu nikdo šahat nebude!) a poslání peprnějších fotek Davida do nějakého časáku pro 4% menšinu (F: Podle kámoščinýho zápisu v sešitě už 7%).Pozdě v noci si šel Sammie pro sklaničku vody. Tak nějak nemohl spát a když už usnul, tak se probudil o několik minut později. Seděl si na židli a ucucával vodu ze skleničky. Po chvíli přišel dolů i Dean, který si bratrovýho odchodu všiml.
"Co tu děláš, Same? Takhle v noci," zeptal se Dean, přičemž si protíral oči. Sam se na něj podíval a vyprskl smíchy. "Co?" vypískl Dean.
"Ty. To. Tvoje. Pyžamo." Vykoktal konečně Sam. Prstíčkem ukazoval na Deanovi trenky s růžovými kachničkami. Starší z bratrů stočil pohled dolů. Upřímně se zděsil. Zahalil se dekou jako do pláště, kterou celou tu dobu táhl za sebou ze schodů.
"No co?" divil se Dean. Takové fešné pyžamko má a on se mu bude smát. "A odpověz mi na otázku. Co tu děláš? Je v tom snad nějaká holka?" Sam ztuhl a dál ucucával dobrou vodu z vodovodu. "Takže je v tom holka!" obvinil Dean Sama, který se v tuhle chvíli málem utopil ve skleničce vody (D: Tak to je machr. To neumí ani Chuck Norris, ale moje sestra to zvládá xD) .
"Hm," zabručel Sam, když už se konečně přestal topit ve skleničce.
"Hele, ale u Dani nemáš šanci. Přeci jen by si připadala jako pedofil." Sam vykulil svoje oči na Deana. Kde vzal proboha Dani? Vždyť ji viděl poprvé v životě, tak jak by jí měl mít rád?
"Ne, ta to není," kňukl Sam a s předtuchou, že Dean přijde na to, koho má neustále v hlavě, utekl spát. Ale ty Samovy předtuchy jsou pěkně na houby. Dean vůbec netušil, co to je za holku. Natočil si skleničku vody, sedl si na židli, kde předtím seděl Sam, pořádně se zachumlal do deky a provozoval velice bolestnou aktivitu - myslel.

Brzy ráno se Terry proplížila do kuchyně. Zarazila se vedveřích. Na židli byla jakási hromada hadrů, která se hýbala! Přešla k ní a ďoubla do ní prstíčkem. Hromda zachrápala. Černovláska vyskočila bezmála až do stropu, jak se lekla. Navíc se ta hromada začala škrábat na postiženém místě. Terry snad ani nechtěla vědět, které místo zasáhla.
Konečně se odhodlala podívat se, co je to vlastně za narušitele. Odhrnula kousek deky. Málem vybourala díru do stropu, když viděla oko, které se na ni divá. Dean vyboural málem druhou díru, když viděl oko, co na něj zíralo.
"Doprdele!" zaklela Terry a měla sto chutí skopat Deana do kuličky, že ji takhle vylekal. Voldemorta na něj!
"Son of a bitch!" zaklel si po svým Dean, který si nadával do debilů a kreténů, že se choval jako holka. Nějakým zázrakem ti dva plašani nikoho nevzbudili. Dean, raději úplně zahalen, aby Terry neviděla jeho krásné spodní prádlo, se urychleně klidil do pokoje, kde se pořádně vyspí v posteli. Hallelujah! Dean snad poprvé v životě doprovolně vyklidl prostor!
Vzala telefon a děkovala bohu, že se jí včera podařilo tak nějak šikovně z Dani vytáhnout její telefon. Samozřejmě, že ho použije jenom v případě nouze. Chvíli čekala, než se z druhé strany ozval ospalý hlas.
"Co je?" zavrčela spíše blondýna, než normálně řekla. Terry se teprve teď podívala na hodiny a zjistila, že je teprve pět ráno. Ójé. Tak to se krapek nevydařilo.
"Promiň, neuvědomila jsem si, kolik je," začala se omlouvat černovláska. "Tady Terry. Potřebovala bych pomoct. Mohla by ses u nás stavit kolem osmý?"
"Kde u náš?" zeptala se Dani, které se tak nějak stále zavíraly oči. Ono se jí nedivím, když bezmálal do půlnoci očumovala Jasona Momou. Černovláska jí nadyktovala adresu, rozloučila se, popřála blondýně dobrou noc a šla si pustit animáček. (F: Vůbec neřeště, že to je český pořad na Barandově)

Přesně v osm stepovala bloncka před domem a přemýšlela jestli zazvonit, nebo to raději zabalit. No, ale v tom jí zabránila Terry, která otevřela dveře a prakticky Dani odtáhla k jejímu autu. Ta se jen nestačila divit. Že by to dopracovala na taxikáře? Kéž by na taxikáře, ona to dopracovala na úplně jiný levl.
Dani Terry přivezla těsně před oběděm. David je přivítal v kuchařské zástěře a v ruce držel mísu s vařečkou a cosi mu v ní kynulo.
"Nezůstaneš, Dani? Zrovna jsem zadělával na buchty. Budu dělat i makový." Dani tak nějak nevěděla, co si o tom myslet. Tak buď bere roli otce v domácnosti tak vážně, nebo mu totálně šibe. Ona tu je i třetí možnost, ale tu si Dani raději nechtěla připustit. V duchu si vrazila několik facek. Co jí na tom chlápkovi, co si ani neumí zajít k holiči, záleží? Dneska by se raději měla zabít. Nechá se ukecat k nákupům s tímhle tajfunem a potom jí ještě záleží na nějakým dlouhovlasým Spencerovi. Fakt den na zabití.
"Ne, už musím. Zejtra ráno chci odjet a ještě jsem si nesbalila," snažila se z posezení vykroutit blondýna. Navíc bude lepší, když odjede co nejdřív pryč, nebo jí na tom modrookým vlasáčovi začne ještě víc záležet.
"Nikam!" zavelela Terry. "Zítra je Štědrý den a ty nebudeš někde trajdat. Hezky budeš u nás."
"Ale to - to nejde," vykoktala Dani.
"Všechno jde, když se chce. A víš ty co? Rovnou u nás přespíš." Začala plánovat Terry a už tahala bolndýnu dovnitř. Ta se tak nějak už nebránila, tomuhle tajfunu se nešlo bránit, ten vás prostě strhl s sebou, i když jste nechtěli. Dani si ani nestihla prohlídnout dům, jelikož jí ta holka sprostě odtáhla do svého pokoje.
"Pěkný pokoj," uznala blondýna.


Překvapilo jí, že všechny panenky mají přinejmenším utrhané hlavy. Jediná, která přežila, stála vystavená na polici. Byla to taková ta starodávná porcelánová panenka.
"Tahle neprodělala číncké mučení?" zeptala se se zájmem Dani a ukazovala prstíčkem na panenku s bílým obličejíkem, blonďatými vlásky stočenými do prstýnků a bílými šatičkami. Černovláska se otočila od stolu, kde něco vehemntně hledala a podívala se na označený objekt.
"Ne," špitla potichu a začala zuřivě mrkat, aby zahnala slzy. Dál se k tomu tématu nevyjadřovala. Ještě chvíli se přehrabovala ve věcech na stole, než se z přízemí ozval křik. "Ó bože, za co?" zeptala se Terry oči otočený ke stropu. Ale ta sexy sviňka Belikov jí ne a ne odpovědět, nejspíš někde prohání Rose (D: Nebo Šíleného, když je to ten bůh literatury). Po chvíli jí do pokoje vběhla ta dvě paka Winchesterova.
"Jsou buchty!" zakřičel Dean a běžel zpátky, ani si chudáček nevšiml, že tu je Dani. Dokonce bych přísahala, že se mu o ní zdají morký sny (F: Sorry, nemohla jsem odolat) a on si jí v tom spěchu za jídlem ani nevšimne. Sam si Dani naopak všiml, slušně pozdravil a čučel na černovlásku, která v ruce držela to, co celou tu dobu hledala ve svém 'přehledném' systému na stole. Zastrčila malou stříbrnou věcičku do zadní kapsy u kalhot. Otočila se k přítomným a div, že si nekrápla do trikotu, když viděla Sama, který očumoval její zbírku knížek. Tak to ne! Nikdo nemusí vědět, co čte a vůbec ne Sam! (D: Že by tam měla schovanou kamasutru?)
"Jdeme, nebo nám to tvůj bratr sežere!" zavelelo černovlasý modroočko, chytlo Winchestera za rukáv a táhlo ho směrem ven z pokoje. Dani se jenom pro sebe culila. Ach, ta dětská láska.
Sam byl bezmála rudej až na zadku a Terry? Tej byly reakce jejího těla celkem ukradený, hlavně když ho dostane ze svýho pokoje dřív, než zjistí, co se nachází mezi jejími knihami. Černovlásku však po chvíli ta její hurá akce přešla. Zvláště po tom, co viděla přízemí domu. Bloncka ztuhla na msítě stejně jako Terry, dokonce stály i vedle sebe, a koukali na tu velezradu.
Všechno mužeské osazenstvo i Dean se potutelně usmívalo. Pardon, skoro celé mužské osazenstvo. Luke se rozvaloval na pohovce a koukal na hokej a nějaké to jmelíčko sem jmelíčko tam ho vůbec nevzrušovalo. Sam se sice ještě nemohl považovat za muže, ale v duchu se radoval jako pětileté dítě, které dodstalo pod stromeček svoji vytouženou hračku. Za to holky... Ty byly z toho 'přepadení' lehce přepadeny, ale to se ztratí. Jakmile se Terry vzpamatovala, začala zatínat ruce v pěst a skřípat zuby, což probralo i blondýnu.
"Já myslela, že jsem všechno jmelí rituálně podpálila před několika dny,"cedila skrze zaťaté zuby. Vzhled obýváku tomu však nenasvědčoval. Jmelí tam bylo jak nas-ázenýho. Dani připadalo, že ho sem přinejmenším vozily po stovkách, protože ať se podívala kamkoliv všude bylo jmelí! Ty tři sexy sviňky - David, John a Dean - se smály ještě víc.
"Nezdrhnem?" zeptala se Dani, která tušila další zradu. A objevila ji takřka hned. Pokud sejdou schodiště, dostanou se pod jmelí, kde je Dean. U jmelí ve dveřích stál John a jmelí u okna si zabral David. Co kdyby je napadlo zdrhnout oknem, že jo.
"Doufám, že máš v pokoji místo. Chci emigrovat," zavrčela černovláska a upřela na blondýnu štěněčí pohled, kterýmu šlo stěží odolat.
"Yep. Jak ale z tejhle kaše?" zeptala se Dani a doufala, že je její mladší společnice z tejhle šlamastiky nějak dostane.
"Ústup!" Zavelela strategicky Terry. Jako na povel, on to vlastně povel byl, se obě otočily a utekly zpátky do pokoje, kde se ty dvě zabarikádovaly. Černovláska si do deseti minut zbalila to nejnutnější a nervózně se podívala na dveře, které asi co nevidět někdo vyrazí. Ze skříně vytáhla lano, které pořádně upevnila okolo topení. Ta holka je připravená na všechno. Nejdřív vyhodila ven batoh a pak začala slaňovat. Dani se vydala hned za ní. Ještě stihla zamávat Davidovi, který se právě vlámal do pokojíčku. V závěsu za ním bylo nepřátelské vojsko. Tak nějak tam ale chyběl Luke a Sam.
Obě dvě konečně stály na pevné zemi, ale ne, aby tam zůstaly. Ony si to rovnou namířily k Daniimu autu a vydaly se bůhví kam. Za tohle budou chlapečci pikat!

Winchesterovi společně s Davidem, už několik hodin hledali ty dvě, ale nikde je nenašli. U Dani doma, v Terryným oblíbeným baru s horkou čokoládou, v parku, na pláži,... Zkrátka všude.
"Kam mohly ty dvě jít?" ptal se bezmocně David, když rozrazil domovní dveře.
"Nenašly? Nenašly?" poškleboval se Luke, který se rozvaloval na gauči a čučel na hokej. Stále.
"Ne!" zakřičel John z chodby.
"Se nedivím," řekl si sám pro sebe Luke a strčil si do pusy popcorn. Ale jak se zdá, nemluvil dost potichu, protože ho David i John slyšeli.
"Proč?" zeptali se navzájem a strčili svoje hlavy do obýváku. A co nevidí? Na gauči se rozvaloval nejen Luke, ale opodál seděla Dani a hladila spící Terry po vláskách. Dokonalá rodinná idilka.

--- Před několika hodinami---

Dani zastavila na parkovišti u jakéhosi obchoďáku. Podívala se na svoji mladší tmavovlasou společnici.
"Máš nějaký nápad, jak je přechcat?" zeptala se s nadějí v hlase, jelikož její mozeček vypověděl službbu. Včera Terry dneska Dani. Kam ten svět jenom spěje? (D: Do záhuby) Terry jenom záporně zavrtěla hlavou. Senza, takže oběma vypověděly mozečky službu a tím pádem jsou v řiti.
Naštěstí mozek blondýny vypověděl službu jenom na několik minut. (D: Asi někdo zmáčkl reset | F: Shut up!)
"Já to mám!" zakřičela nadšeně blondýna.
"Senza, nedaleko odtud je obchod, kdyby jsi potřebovala..." začala černovláska z lechce nechutným výrazem ve tváři. Musí o tom sakra mluvit? Nikdy by se nikomu nepřiznala, ale tohle na ženství nesnášela. Krvácet každý měsíc... Zkrátka všechno to, všechno. Blé!
"Ježišišmarja, to jsem nemyslela," zděsila se Dani. "Ale mám nápad jak ty svině přechcat!" Po chvíli si uvědomila, jaký výraz to použia. "Promiň." Omluvila se. Terry nechápala o co go. Proč se omlouvala? Za co? Nechápavě se podívala na blondýnu. "No, že jsem mluvila... No to je jedno. Důležitý je ten nápad. Co udělali, jakmile jsme zmizeli?"
"Jeli nás hledat?" odtušila Terry, ale stále nechápala, kam tím blondýna míří. To je chce jet sledovat, nebo jako co?
"Vrátíme se."
"V - Vrátíme?" vykoktala černovláska. To chce jít dobrovolně na popravu?
"Věříš mi?" zeptala se Dani, která se tvářila jako samotný ďábel. Terry chvíli zvažovala jisté aleternativy. Bohužel, to však trvalo dýl než obvykle. No jo, mozeček vypověděl službu. (D: A já vím proč) Nakonec se rozhodla a přikývla na znamení souhlasu. Děj se vůle boží - tedy vůle Belikova.
A tak se stalo, že dvě malé holky přechcaly slavného Johna Wincehstera a Davida Spencera.

--- Štědrý den---

Blondýna znechuceně otevřela jedno oko. Někdo jí totiž lehce odhrnul deku a studený vzduch jí zastudil na rameni. Podívala se na drobnou černovlásku, která se nevinně usmívala.
"Může si k tobě lehnout? Zdál se mi zlý sen," zašeptala Terry a opět se nevinně usmívala. Dani přikrývla a zabrousila pohledem na budík. Šest hodin.
"Ty si nepůjdeš rozbalovat dárky?" nechápala blondýna, která momentálně přikrývalal dekou sebe i Terry. Ta jenom záporně zakroutila hlavou. Neměla to jančení okolo Vánoc ráda. A dárky nemají nožičky, takže jí neutečou. Černovláska se trošku spletla, on minimálně ten jeden dáreček nožičky měl, takže by klidně mohl utéct, ale Luke ho hlídal jako oko v hlavě.
Černovláska se k blondýně pořádně přitulila společně i s Méďou Béďou, což byl její oblíbený pylšový medvídek, kterého jí David koupil kdesi na pouti, ještě když byla nemluvně. Takhle tam ty dvě vychrupávaly ještě několik hodin, dokud jim do pokoje nevtrhl Dean se Samem, kteří byli na rozbalování dárku celý nadržení. A pokud u stromečku nebyli všihni, rozbalovat se nemohlo. Fakt na houby!
Nakonec se těm dvěma podařilo ty dvě vytáhnout z postele. Ani převlíknout je nenechali, jenom Dani na sebe stihla hodit župan a trochu si prohrábnout vlasy hřebenem. Obě dvě se chtěli nejdřív minimálně najíst, ale i to jim bylo odepřeno, takže chudáci holky byly nahnány do obývacího pokoje jako dobytek na porážku.
Celý obývák byl vyzdoben, naštěstí ty tuny jmelí zmizely už včera (holky se o to postaraly v době, kdy je naháněli po celém LA) a do rána se naštěstí neobjevily. Za čož byly obě dvě dívky vděčný.
"Už jsme všichni!" oznamoval už cela zřejmou věc Dean a vrhl se ke stromečku. Holky se na sebe otráveně podívaly. Tohle to bude teda zábava. Mladý Winchester, který se původně tak ženul ke stromečku, od něj najednou ustrašeně uskočil. "Co to?" vykoktal zděšeně, z náruče svého otce, do které celý vystrašený skočil.
Zpoza stromečku vyběhl malinké prasátko, které se automaticky rozběhlo k Terry.


"Je vidět, že ví, kdo je jeho majtelka," zahulákal Luke z druhé strany pokoje, kde se rozvaloval na pohovce jako včera večer. Tentokrát však nekoukal na hokej, ale nadšeně pozoroval Terry, která se mazlila se svým novým domácím mazlíčkem. S čuníkem v náručí se rozběhla k Lukovi, málem se sice zabila o balíčky pod stromečkem, ale to se neřeší a skočila mu do náruče.
Na celý pokoj zakřičela: "Díky strejdo!"
Dani se tím pádem konečně dozvěděla, že Luke není otcem týhle malý preperendy.
"A nerozbalíš si i další dárky?" zeptal se pobaveně David, který stál opodál s kamerou a všechno to dokumentoval, jako každý rok.
"Chm," zabučela Terry. Rozšla se ke stromečku. Cestou ještě stihla strčit Dani do náruče pašíka, aby jí nesežral ostatní dárky. Po dlouhý hodině a půl byly konečně všechny dárky rozdaný. Terry nejenže obdržela krásnýho pašíka, kterého pojmenovala Flíček, ale i svoji vlastní kytaru, na kterou ji Luke hned začal učit. Luke, David i John se mohli pyšnit fešnými náhrdelníky s hlavami panenek Barbie. Za to Dani se pišnila něčím jiným - prstýnkem, který včera večer jela Terry koupit. Z vlané části přispěl i Luke, ale o tom nikdo vědět nemusel. Takže pššt!
Po rozdávání dárků se holky vytratily obléknout. Terry vylítla z pokoje za chvilku, za to Dani obývala koupelnu bůhví jak dlouho. Že by se chtěla někomu líbit?
Černovláska se ve dveřích do kuchyně srazila se Samem. Tak nějak se chtěla prosmýknout do kuchyně, ale Samova ruka na předloktí ji zadržela.
"Co je?" nechápala Terry. "Mám snad obráceně tričko?" začala panikařit černovláska.
"Ne, jmelí," odpověděl Sam. Pohledy obou dvou se ve stejnou chvíli přemístily k jmelí, které vyselo nad nimi. Po necelé půl minutě, kdy oba zírali na jmelí, se konečně podívali navzájem do očí. Terry se vyhoupla na špičky a rychle líbla Sama na pusu. Hned po tom zmizela rudá jako rajče v kuchyni, kde se raději věnovala luxování ledničky.
Dani konečně vyběhla z pokoje. Nedávala však pozor na cestu, takže se nemohla divit, že se málem zabila na schodech. Nebýt jakési dobré duše, která ji zachytila, by se Dani rozplácla pod schody jak široká tak dlouhá.
"D-Díky," vykoktala a podívala se do krásných modrých očí svého zachránce. Sama si po chvíli všimla, co jim visí nad hlavou. "Jmelí," oznámila zničeho nic a podívala se na Luka.
"A víš, co se dělá, když se dva lidi sejdou pod jmelím?" zeptal se rošťácky s roztomilým úsměvem.
"Vím," zašeptala Dani a tak nějak jí nevadilo ani to, že ji Luke objal kolem pasu. Dokonce se jí to zamlouvalo. A než byste řekli 'dohazovačka Terry', tak se ti dva líbali pod tím zrádným jmelíčkem, které tam před necelými pěti minutami připevnila Terry.


Jejich chvilku jim však prerušil Dean, který z toho výjevu před sebou byl značně mimo. Nepokrytecky tam na ně zíral a jeho protéza se válela na podlaze. Protézu následovaly i jeho oči. Jo, až tak ho ti dva borci překvapily. Taktně si odkašlal, ale ti dva byli momentálně myšlenkami naprosto někde jinde. Rozhodl se tedy pro jinou metodu.
"Venku sněží!" zakřičel z plna hrdla a kdyby měl u sebe sněhovou kouli, tak ji po nich hodí.
Ty dva se od sebe odtrhli a zdálo se, že velice neochtně. Oba dva vykoukli ven z okna a opravdu. Sněžilo, jako kdyby někdo na hoře protrhl peřinu. Zvláštní. Jsou v Los Angeles a sněží. K jejich malé skupince se připojila i Terry, který ty dva lovce chytla za ruce a odvlekla je doslova a do písmene ven.
Celá ta podívná rodinka skotačila ve sněhu, Terry nenápadně několikrát strčila Dani na Luka a opačně. Takže se naprosto nikdo nemohl divit, že se ti dva po sobě občasně váleli a usmívali se na sebe jako sluníčka.
Po chvíli Terry svým bystrým sluchem zaslechla jakýsi kňučení. Trochu jí to vyděsilo, takže se nikdo nemůže divit, že chytla Sama za zápěstí.


Nejmladší Winchester byl bezmála v sedmým nebi. Nejdřív pusa, teď ho skoro drží za ruku,... Zkrátka a dobře. Sam byl zamilovanej až po uši a nejen on. I Luke byl zamilovanej jako poblázněný puberťák. Po chvíli si však Terry uvědomila, to co udělala a ruku ihned spustila podél těla.
"Promiň," kňukla potichu a aby to neměl Sammie čas komentovat, tak mu hodila do obličeje sněhovou kouli. Než se z tej rány chudák malej stačil vzpamatovat, Terry byla pryč.
"Terry?" zakřičel. Rozhlížel se kolem dokola, ale nikde ji neviděl. Čert vem tu rozlehlou zahradu, co byla u domu! Po chvíli uviděl černovlásku jak se přetahuje s větví stromu o svoji šálu. Přiběhl k ní a jako správný gentleman jí pomohl.
"Co tu děláš?" zeptal se Sam pobaveně.
"Něco jsem," větu už černovláska nedořekla a rozutekla se k jakýsímu křovíčku a mladého Winchestera táhla za sebou, jako dítě za sebou tahá kačera. Najednou oba dva zmizeli v jakýmsi křovíčku, odkud se ozývaly prazvláštní zvuky. (F: hlavně si nemyslete, že tam dělali nějaké prasečinky)
Všem už začalo být divné, že nikde nevidí nejmladší členy téhle obrovké rodiny. Dani se společně s Lukem šla podívat do domu a zbytek se rozutíkal po zahradě. Bohužel všechny stopy byly zaváty sněhem, který bezpřestání padal z oblohy. Bloudil po zahradě a zašel až za dům k onu křovíčku.
"Sammie?" houkl směrem ke křovíčku a jako odpověď se mu dostalo podívné heknutí. "Brácha, na to abys někoho klátil v křovíčku máš dost času!" zavrčel Dean. Přeci jenom by to znamenalo, že jeho brácha o to přijde dřív než on. To ne!
"Debile!" zakřičela směrem k Deanovi Terry, která se momentálně usmívala na nejmladšího Winchestera.
"Jo tak ty tam máš Terry, jo?" zeptal se Dean, i když to věděl. Její hlas poznal naprosto bezpečně. Chvíli mu to v hlavičce šrotovalo. "Sammie, ty ses zabouchl do Terry, že jo?" zakřičel Dean, kterému to konečně došlo. Černovláska se podívala na Sama zvláštním pohledem, ten se jenom nevinně usmál. Winchester to už nevydržel. Nejenže stepoval před křovím jako debil, ale vypadalo to tak, že s tím křovím i mluví. Obešel křoví a naskytl se mu nádherný obraz. Terry a Sam seděli na zemi v tureckém sedě a nábožně sledovali skotačející štěňě před nimi.

Sice tu nedovádí, ale vypadá na tej fotce naprosto rozkošně


--- Pohled Terryny matky---

Seděla jsem v křesle a koukala z okna. Naschvál jsem si vybrala tenhle pokoj a tohle okno. Byl z něj perfektní výhled na zahradu, kde si právě moje dcera hrála ve sněhu. Jak jsem tam chtěla být s ní. Stavět s ní sněhuláka, koulovat se, dělat andělčky,... Alespoň ji můžu pozorovat.
Nedělala jsem si však starosti, že by její radovánky skončily příliš brzy.
Věděla jsem, že si přála mít alespoň jednou v životě bílé Vánoce, tak proč jí to nesplnit? Alespoň něco pro ni můžu udělat, když jsem si ji nemohla nechat u sebe. Nemohla jsem k ní vstávat, krmit ji, učit ji chodit, slyšet její první slova,... Nenáviděla jsem se! Nenáviděla jsem svůj původ, který mi nedovolil vychovat svoji dceru! Nenáviděla jsem svoji rodinu! Jeho! Všechny!
Moje nenávist však brzy pominula. Uviděla jsem svoji dceru, jak si spokojeně hraje se štěnětem, které se tam neocitlo čirou náhodou.
Když jsem ji viděla, jak rozbaluje ty dárky, bylo mi líto, že tam nejsem s ní, ale zároveň jsem věděla, že já bych jí nemohla dát víc. Měla milující rodinu a rovnou dva muže, kteří jí vynahrazují otce, kterého bych jí já dát nemohla. A roli matky nejspíš zaplní Danielle. Nemohla jsem jí to mít za zlé. Byla to hodná dívka a věděla jsem, že by nikdy Terry neublížila a měla ji i ráda.
Tak co víc si pro ni přát? Já sama by jsem jí nemohla dát tolik lásky a tolik bezpečí jako oni. Já sama jsem neustále na útěku před svojí rodinou a svými nepřáteli. Se mnou by byla akorát v nebezpečí.
Zhluboka jsem se nadechla a naposled se na ni podívala. Ano, dostala to nejlepší, co mohla. Naposled jsem se ujistila, že jsem udělala správnou věc. Zvedla jsem se z křesla a přemístila se do naprosto jiného státu USA.
Ano, takhle to je pro ni nejlepší.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Chcete kapitolu z období, kdy si Terry procházela pubertou a David se zde musel postavit nejen do role otce, ale i ochránce?

Ano 95.5% (21)
Ne 4.5% (1)

Komentáře

1 Šílenej Šílenej | Web | 28. srpna 2011 v 21:33 | Reagovat

Terry malá zlodějka/vražedkyně je taky hustá!
jůůůůůůůůů svalýýýýýýýýý, jsem v nebi!!!!
John běží a já chcípám smíchy!! to je představa! :D  :D  :D
nj, Dean a "přednosti, jak jinak :D a hezky jsi využila moje jméno, to mě přesně napadlo, že uděláš, když ses na něj tenkrát ptala
výýýtléééééééééééééééém Luke to hned bezmála opěvuje :D
ha a já vim taky odkud se znaj, heč, vim víc než on, to je cool :-D
ze Sammyho se stává úchyl už v tak útlym věku? no kruci!
schovat bagra v koupelně prej, no já nemužu!!! :D  :D  :D  :D
JÁ SE CHLÁMU A NEMUŽU PŘESTAT!!!! ŽE PREJ NÁBOŽNĚ POZOROVAL :D  :D  :D a ten John to tam taky všechno rozsekává :D
jůůůůůůůůůůůůůůů Cena je všudypřítomnej!!! já mám asi vážně nějakej ten vliv :-D
rohy? tak dík no, asi ti ty smajly přestanu posílat :D
k oltáři? no fuj! ale s Chrisem/Lukem kamkoli!
já tipuju spíš tu apokalyspu 8-)
sebeovládání králika :D  :D  :D  :D  :D já to vážně nedávám!!
jenom 7%? mě to přijde spíš už jak 75!
och, nad těma fotkama budu asi slintat!!!
TO PYŽAMOOOOOOOOOOOOOOOOO
souhlas s Dráčkem, je to machr, že se topí i ve skleničce :D
jo, pro Deana to musí bejt ukrutná bolest!!!
výtlem!!! oni tu kuchyni budou mit pěkně děravou!
ON JE TAM ZMÍNĚNĚJ I MOMOÍÍÍÍÍK, BYL TAM I KASP, TEDA BŮH BELIKOV, CHRIS A DEAN, NO JÁ JSEM V NEBI!!! MOJE TOP ČTYŘKA NA JEDNOU MÍSTĚ-ZASE, PARÁÁÁÁÁÁÁDA!!!
Ang, zástěra, buchty=mrtvej Šílenej!
sices mi řikala, že bude Terry pěkná dohazovačka, ale že až taková mě teda nenapadlo, že prej přespat :D
čísnký mučení, to je přesný :D
výtlem!!! chceš mě fakt oddělat? dneska si o bohu Belikovi celej den čtu, takže s tim proháněnim máš docela recht :D
Chris a hokej? to je přesný!!! a to jeho rozvalováni si dokážu představit!
já umíráááááááááááám, to jmelí je fakt všude!!!! :D
lano, topení, David, armáda... nemůůůůžůůůůůůůůůůůů furt se chlámu!!!!
TAK TO JE KURVA VYPEČENÁ SCÉNKA!!! že prej rodinná idylka :D
že prej reset a shut up, vy dva mě taky zlikvidujete!
jupííí vepřík na scéně! to máme jedno zvíře do bandy zvířat 8-)
ty náhrdelníky! :D  :D  :D  :D
jů, ten prstýnek taky chci!! i to, že by na něj přispěl Chris :-D
no toto, tahle chudinku budoucího dvoumetra odfláknout
juchůůůůůůůůů konečně jsme se dočkali!
vole, Deane, trochu taktu!!
no sakra, tys to s tou svatbou asi myslela vážně, už rovnou role matinky, hmm
zkusim to shrnout: PARÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁDNÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ A CHCI DALŠÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ

2 Delly Delly | Web | 28. srpna 2011 v 22:19 | Reagovat

Tahle kapitola byla bezkonkurenční! :D Chcípala jsem tu smíchy :D :D
"..a provozoval velice bolestivou aktivitu - myslel" tak z toho jsem jako nemohla :D ale u většiny lidí to sedí :D :D
to s tím jmelím bylo taky skvělý :D pěkně to vymysleli, všichni :D
Prostě naprosto úžasná kapitola a nemůžu se dočkat další! :-) :D Takže doufám, že bude brzo :-P :D

3 Bičik Bičik | Web | 28. srpna 2011 v 22:32 | Reagovat

čuchám čuchám v borce Dani kolegyni :D :D :D
tahle kapitola byla naprosto luxusní! věčně nadrženej Dean (Johny měl recht, začíná nějak brzo, ale u něj mě to vůbec nepřekvapuje :D), zabouchlej Luke a Sam, Terry dohazovačka... akorát David tam byl málo, ale podle toho co máš v plánu si to víc než vynahradí (Bičik si mne ruce při představě vyšilujícího Davida 8-)), jinak tam zas bylo plno hlášek, který kdybych vypsala, tak dopadnu jak ten cvok nahoře a budu mít takovej megakoment, nejvíc mě ale asi oddělaly poznámky o bohovi Belikovi, Cenovi a Momoíkovi, výsledek je, že tuhle povídku žeru! takže jakmile budeš mít chuť, tak šup šup rychle psát "tatíka" Davida, co se snaží zkrotit puberťačku! *kdyby vedl blog smajl ďáblika, tak ho tady okamžitě použiju*

4 Seryn Seryn | Web | 29. srpna 2011 v 11:12 | Reagovat

vy mě chcetě snad zabit?! nemůžu se přestat smát. naprosto dokonalá kapitola. ty hlášky! a to Deanovo pyžamo! :-D škoda že není obrázek. ale jak přechcaly Johníka a Davídka :-D a zamilovaný Sammy.. nebudu to tu všechno vypisovat jak Šílenej (má můj obdiv) protože bych určitě něco zapomněla :-D fakt úžasná kapitola! :-D
jo Dráčku, tmavě modrou ;-) :-D

5 sweek sweek | 29. srpna 2011 v 22:33 | Reagovat

úplně supr kapitola :-D , honem další

6 Šílenej Šílenej | Web | 4. září 2011 v 10:05 | Reagovat

poslušně hlásim, že to mám přečtený podruhý, ale dneska se megakomentu zdržuju, protože by to ten blog taky nemusel už rozdejchat
a jen tak "skromná připomínka": už je čas na další kapitolůůůůůůů, se na to fakt těšim jak dítě na Vánoce :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama