2. kapitola - Vánoční speciál 1/2 aneb: Kujme pikle, kujme pikle,... Sakra, zase to nevyšlo!

11. srpna 2011 v 14:42 | Faillë |  Who are my parents?
2. kapitola (celkově) je totální blbost. Dracouš si přál, abych tam zapojila trochu bratry Winchesterovi, tak jsem se rozhodla jeho přání splnit. Obrázků je tentokrát trochu víc, ale to snad nebude vadit a kapitola je taky delší než je obvyklé. Terry zde bude asi 6, Sammovi 10 a Deanovi 14.
Chtěla bych poděkovat jednomu Šílenému, který mi pomohl s několika věcmi do týhle kapitoly.
Tuhle kapitolu bych chtěla věnovat všem, co tuhle povídku čtou, ale hlavně Šílenému a mojí múze Alice, která je momentálně na táboře.
Failluše


Terry seděla v křesle a koukala do blba, nebo spíše na blby. Před ní totiž seděli dva kluci a hypnotizovali televizi pohledem, jako kdyby se uměla zapnout sama. Neslyšně se zvedla z křesla a odťapkala k oknu, kde si sedla na parapet. Pozorovala celkem poklidnou ulici. Najednou ucítila na ramenech bavlněnou deku.
"Pořád se zlobíš?" zeptal se David se zájmem. Terry neodpovídala. Jako už několik dní. Postavil před ní hrneček horké čokolády. Terry si jej přiložila ke rtům. David se začal radovat. Bude mu odpuštěno. Juch! Najednou však čokoláda skončila v květináči s cesmínou. "Takže se zlobíš." Konstatoval David zcela správnou odpověď.

---Před několika dny---

Terry seděla na okenním parapetu ve svém pokoji a vyhlížela strejdu Luka. David něco zařizoval, takže ji hlídala jakási ženská, která o sobě tvrdila, že je lovec. Terry ji spíše odhadovala na vojáka zlotřilé korporace - agenta FBI nebo nějaké jiné podivné instituce, která je jenom na dvě věci.


"Terry, co by jsi řekla na jeden předvánoční dárek?" zeptala se údajná lovkyně sladce, až by se z toho dělalo na blití i zapřísáhlým romantikům. Přistrčila k modroočce podlouhlý balíček. Modroočka si smutně povzdychla. Hlavně být milá a neposlat ji rovnou do prdele, jak to vždycky udělá strejda Luke. Zhluboka se nadechla a falešně se na ni usmála. Roztrhla nechutně růžový balící papír a uviděla tu nejlepší věc na světě - barbie! Okamžitě si ji přitulila k sobě. 'Chůva k pohledání' se potutelně usmála a odešla do kuchyně uvařit Terry něco k jídlu.
Modroočka se přestala smát, jakmile se zavřely dveře. Barbie odhodila kamsi do dály, hlavně co nejdál od sebe, přitáhla si k sobě několik věcí a začala vyrábět dárek pro strejdu Luka. Jo, až taková to je borka.

David se mezitím proháněl po ulicích se zbraní za pasem. Asi po hodině svýho 'bezcílého' bloudění zamířil 49 na podivně oblečeného dědulu, i když v tuhle dobu to oblečení nebylo zas tak výstřední.


"Jménem zákona stát!" zařval David přes ulici na Santu. Ten okamžitě zvedl ruce vzhůru a nechal spadnout rudý vak s bombónky pro dětičky na chodník. "Dejte ruce za hlavu a lehněte si na zem!" Santa poslechl a David mu nasadil želízka. Byl na sebe pyšný, jak to kulišácky vymyslel.
"Davide, to není dvakrát dobrý nápad!" cedil srkze zaťaté zuby naštvaný Luke, když se oba dva nacházeli v nějakém obchoďáku. Ruce měl skřížené na prsou a měřil si bratra rentgenovým pohledem, jako kdyby mu zkoušel vsugerovat přímo do mozku, že ten nápad bude totální propadák a že i jeho fórový spodky by to zvládly vymyslet líp!


"Nekecej blbosti! Je to dokonalé!"
"Jako ta tvoje geniální oslvala Terryných narozenin, po kterých s námi nemluvila celý půrok?" připomněl Luke svýmu staršímu bratrovi (ne)podařenou oslavu. Pro Davida byla podařená, všechno klapalo podle plánu, až do chvíle, kdy se objevil ten spropadený kouzelník! Kdo ale mohl vědět, že na něj Terry zaútočí s válečným pokřikem: "Humbala humbala, zabijte čaroděje!", jakmile začne vykládat o magii?
"No... Kouzelník nebude, takže by to mělo být bez problémů," odvědil David a strčil svýmu bratrovi do ruky tašku s oblečením. Luke mu ji naštvaně vytrhl z ruky a odešel se převlíknout do jakési kabinky, či co to v tom obchodě bylo. Přeci nebude svoje sexy tělo vystavovat na obdiv celé krámu!

***

"Terry, jsem doma!" zakřičel David na celý dům. Z kuchyně vyběhla Terry a skočila Davidovi do náruče.
"Je to zlá královna!" nabonzovala Terry svojí chůvu a strčila Davidovi do ruky jablko (D: Předpokládám, že mělo být otrávené :D). David se jenom zasmál a odešel s Terry v náručí do kuchyně, kde zlá královna chystala koláč. Jablečný! (D: Yep, tak to bude otrávené, bojim, bojim xD). Modroočka se významně podívala na Davida, který to všechno bral na lehkou váhu.
"Terry, měla by ses jít převlíknout. Půjdeme za Santou." Terry se naštvaně odebrala nahoru do svého pokoje. Santa! Co zase provedla, že ji tak mučí? Nejdřív agent zlotřilé korporace a potom Santa! Za trest dohleto, fakt už. Samozřejmě nezapomněla dupat po schodech jako slon a třísknout dveřmi, že to bylo slyšet až dole v kuchyni. Zatímco se modroočka převlíkala, tak zlá královna kula pikle jak sbalit krále.
Modroočka se vyplížila s pokoje. Ukryla se mezi špruslaty zábradlí a pozorovala tu krávu, která se velice nebezpečně přibližovala k Davidovi.
"To ne! Někdo jako ONA mi nebude líbat strejdu!" pomyslela si modroočka. Vytáhla z kapsy prak i s kuličkou. Zamířila na svoji oběť, která brzy padne za vlast a strefila tu krávu do hlavy. Po obličji se jí rozprskla žlutá barva.
Modroočka v sobě jenom těžko dusila smích. David se o to ani nesnažil a začal se smát na celé kolo. Ono to ani jinak nešlo, ten její výraz stál za všechny prachy světa! Údajná lovkyně vzala ze stolu svojí kabelku a vyklidila zdejší prostory takovou rychlostí, že by jí i Clark Kent záviděl. Terry si spokojeně promnula ruce a tvářila se jako samotný Ďábel.
Tej malej potvoře ale brzy sklaplo. Někdo, David, stál za ní a naštvaně ji pozoroval. Modroočka se otočila a nevinně se usmála. Jenže úsměv nezabral. Ájé. To bude průser jako Tokyo.
"Terry A.C. Spencerová," začal David a Terry tak nějak tušila, že to nedopadne moc dobře, když jí oslovil celým jménem. Nastala dramatická odmlka, která trvala bezmála celý dvě minuty. "Děkuju!" vypadlo najednou z Davida a objal toho cvrčka před sebou. Terry tam stála jako solný sloup a nestačila se divit. "Konečně mě někdo zbavil tej stíhačky." Radoval se starší Spencer jako malé děcko a Terry samozřejmě měla pravdu. Nedopadlo to dobře, málem ji samou radostí uškrtil.

***

Nějakým zázrakem se Davidovi podařilo dostat Terry k obchoďáku. Člověk by si myslel, že každý dítě má rádo Santu, ale tohleto bylo nejspíš vyjímkou. Z auta ji musel doslova vykopat a do obchoďáku ji doslova odvlekl. David si otřel spocené čelo. Konečně se mu podařilo Terry posadit Santovi na klín. Ten se ale tvářil, že brzy někoho zabije, takže se Terry potvrdily její nejhorší obavy - Santa z tej společnosti na Severním pólu doslova zešílel a teď z něj je kanibal!

Prosím, představte si, že ta holka je černovláska a o něco starší - asi šestiletá.

"Jakpak se jmenuješ, maličká?" zeptal se Luke, který byl k tejhle opičárně donucen svým starším brarem, Terry, která se snažila jakkoliv dostat z jeho blízkosti.
"Holy," plácla první jméno, co jí napadlo. Sice vůbec nechápala, proč si zvolila tu praštěnou démonku, kterou honil strejda Luke, ale což. Santa/Luke se snažil nevyprsknout smíchy, ale pokračoval dál ve své roli.
"A já si myslel, že jsi malá Terry Spencerová. No, asi už trpím debilitou nebo spíš senilitou..." Všichni na něj čučeli s hubou dokořán a nejvíc Terry, které se něco nezdálo. A že to něco bylo hodně velké:
1) na Santu to nemělo žádné vrásky
2) hlas měl jako strejda Luke
3) když ho praštila loktem do břicha, vůbec na to nereagoval a to použila všechno svojí sílu a že jí měla = vycpané
4) jeho vyjadřování
5) pod čapkou mu jsou vidět hnědé vlasy
6) nikde žádný brejle,...
"Tak, copak by jsi si přála pod stromeček, holčičko?" zeptal se Luke, který moc dobře zaregistroval zkoumavý pohled Terry a přísahal by, že jí to všechno docvaklo. Modroočka strhla Santovi vousy.
"Pravdu!" zakřičela na oba bratry Spencerovy. Seskočila Lukovi z klína a rozběhla se kamsi do-pryč. David se okamžitě rozběhl za ní a za Davidem se okmažitě rozběhl Luke ve svým sexy oblečku Santíka. Rodiče za ním cosi řvali, že jejich dětem akorát tak skazil Vánoce, ale to mu teď bylo u jeho ctěného pozadí. Terry pro něj byla důležitější. Modroočka momentálně pekla na nějaké to slušné vychování, takže se nikdo nemohl divit, že do nich taková malá cácorka strčila a oni v tom horším případě skončili na zemi. Ta holka se nezdá, ale síly má za tři.
"Terry, počkej!" křičel na ni David, ta si z něj však dělala akorát tak velký kulový, ale dostalo se mu odpovědi - zdviženýho prostředníčku. Luke se pyšně usmál - to ji naučil on! Davidovi to došlo a nasraně se podíval na bratra. Málem však vrazil do betonovýho sloupu, kdyby ho Luke nestrhl na stranu.
"Víš, co? Nejdřív čum na cestu a až pak se mě pokoušej zabít pohledem!"
"Nech si ty rady pro... Sakra, kudy běžela?" začal hysterčit David a rozhlížel se kolem dokola. Nikde nikdo. Ne, tak to kecám. Bylo tam davu jako v Japonským metru, takže nikde neviděli jednu malou černovlásku s modrýma očima, která je přidrzlá a oprsklá jako opice.

Už se pomalu blížila zavíračka a ti dva tragédi hledali stále jednu malou holku. Už prolezli snad všechno možný i nemožný. Davida dokonce obvinili ze sexuálního obtěžování, když koukal do kabinek v obchodě s ženským spodním prádlem. Luke se už i stačil zbavit svého sexy oblečku.
"Tak jo, já půjdu ještě jednou do obchodu s cukrovnikami," řekl David a doufal, že se Terryn mlsný jazýček ozval.
"A já se půjdu podívat všude možně." Luke se rozběhl k eskalátorům. Chvíli jezdil jenom tak nahoru a dolů a pokoušel se donutit svůj mozek k tomu, aby přemýšlel. "Kdybych byl na Terryně místě, tak přeci uteču na místo, které dobře znám, kde se cítím v bezpečí... Ale tam už jsme přeci byli! Ledaže by Terry předpokládala, že budeme předpokládat, že tam šla a tak by naschvál šla úplně jinam. Tak to jsme ale potom totálně v pr-háji," říkal si dál pro sebe tichým hlasem Luke. Po chvíli usoudil, že na tohle fakt už nemá a zkusí poslední možnost, která ho napadla. Navíc příjemné spojí s užitečným. Cesta mu trvala jenom chvilku.
Otevřel dveře a všele do pošmourného baru. Přelítl místnost pohledem. U jednoho stolu hrálo několik můžu poker. Nějaká děvka laškovala s postarším mužem s pivním pupkem. Jeho pohled se však zastavil na malé osůbce, která spala stočená do klubíčka v jednom křesle u krbu. Přešel k baru.
"Dvě horké čokolády," oznámil a přihodil jeden ze svých neodolatelných úsměvů, kterým holky dostával do kolen. Mladá blonďatá barmanka s modrýma očima se na něj divně podívala a proti úsměvu, zdá se, byla doslova imuní. "Dvě horké čokolády," zopakoval Luke, jako kdyby byla retard a podíval se jí do očí. Že by další pokus o sbalení? No, hochu, budeš se muset víc, snažit.
"Jak si přejete," řekla lehce vykolejeně blondýnka. Po chvíli před ním stály dva hrnky horké čokolády. Vtiskl dívce do ruky bankovku, pousmál se a odešel ke křeslu, přičemž se napil svojí čokolády.


Dřepl si před křeslo a hrnky odložil na malý stolek vedle křesla. Opatrně odhrnul tomu skřítkovi pramen černých vlasů z obličeje.
"Terry," zašeptal k ní potichu. Terry se na něj podívala rudýma očima od pláče, po chvíli však odvrátila obličej a dívala se do ohně. "Něco jsem ti koupil," řekl, přičemž vtiskl modroočce do ruky hrníček s horkou čokoládou, kterou Terry vyzunkla ani ne za pět minut, což byl u ní výkon. Vždycky se v jídle nimrá a vše jí dlouho trvá, tedy pokud jde o jídlo.
Ani jeden nic neříkal. Luke se ani neobtěžoval s nějakým kázáním, to si vyslechne od Davida, nebo kontaktováním svého bratra, že ji našel. Po chvíli začala opět klimbat a než bys řekl "Winchester", spala. Luke se uchychtnul. Sundal si bundu a opatrně jí přikryl Terry, kterou si vzal do náruče. Modroočka se k němu spokojeně přitulila a kdyby byla kočka, tak by začala příst spokojeností.
David byl opět vyhozen z obchodu s dámským spodním prádlem. Při svém sexy dopadu málem sejmul Luka s Terry. Naštěstí Luke včas ustoupil o krok dozadu. Díkybohu za jeho eflexy (F: A sexy tělo).
"Kdo? Kde? Kdy? Jak?" ptal se David svého bratra, když viděl Terry v jeho náručí. Mladší Spencer mu vůbec nerozumněl, teda rozumněl, ale nechápal. Jenže Luke je nejen hlavička dubová ale taky chytrá, takže si to naprosto všechno domyslel.
"Jestli se ptáš, kde jsem ji našel, tak byla v jednom pajzlu, našel jsem ji tam asi před čtvrt hodinou a jednoduše - myslel jsem jako ona." David na svého bratra čuměl s hubou dokořán. Zdá se mu to, nebo ji zná mnohem víc než on? Ale to nedává smysl, vždyť je SKORO pořád na lovu a on s ní je pořád... To nedává smysl! "Hele, brácha, neměli bychom jet už domů? Do toho obchodu tě už stejně nepustí a Terry je utahaná jako kotě."

---Současnot---

Zdrcený David odešel do kuchyně za Lukem a Johnem, kteří se bavili o něčem, co se týkalo lovu. Modroočka už se na ty dva tragédy nemohla koukat a odhodlala se zapnout tu čertovu věcičku, kde dávaly pořady s až moc optimistickou náladou. Zvláště teď o Vánocích. Zdá se, že televize upoutala jenom Sammieho, Dean se na to moc netvářil. Kdo by se taky díval na nějakou animovanou blbost o nějakým Herculovi, či co to bylo za tragéda?
"Hele, nezahrajeme si poker?" zeptal se Dean s lišáckým výrazem, který říkal, že má něco za lubem. Modroočka protčila oči v sloup.
"Hele, nechceš odprejsknout?" zavrčela nazpátek k němu Terry, seskočila na zem a odešla do svého pokoje, kam se s radostí zavírala už několik dní. Lehla si na postel a tupě zírala do stropu, kde měla nakreslenou ďáblovu past. Tak co jiného se dá dělat? Leda tak číct, což se jí momentálně nechce.
Zaklepání na dveře.
"Terry, můžu dál?" zeptal se někdo za dveřmi. Modroočka mlčela, což si dotyčný vyložil jako souhlas. Luke jenom nakoukl malou škvírkou do pokoje, jako kdyby se bál, že po něm Terry hodí nějakou knihu, nebo nedej bohu nějakou sošku, která se v jejím pokoji nenecházela. Tedy nacházela, ale žádná nebyla dostatečně těžká, aby něco provedla jeho dubové palici.


"Pořád se ještě zlobíš, já tě plnu chápu, ale nemůžeš s námi přestat mluvit." Terry se na něj podívala zvláštním pohledem. "No, vlastně můžeš. Co ještě chceš? Už jsme se ti omluvili," řekl bezmocně Luke a posadil se k ní na postel. Chtěl si Terry přetáhnout k sobě, ale ta se mu bránila a to dost vehementně. Malá Spencerová se natáhla pro blok. Pastelkou na něj naškrábala jediné slovo - pomstu.
"A víš, že v tom jsem totálně nevinně?" začínalo se obhajovat lehce zděšené modroočko. Terry seskočila z postele a vzala z krabice s nápisem "Fucking things" růžovou čepičku, dětskou flaštičku s falešným mlíkem, bryndák a kostkovanou růžovo-bílou košily pro dospělého chlapa. Bezeslova ty věci podala Lukovi.
"To nemyslíš vážně!" zděsil se Luke, div, že mu hlas nevyletěl o oktávu výš. Modroočka se však tvářila naprosto vážně, jenom rty se jí zkroutily do škodolibého úsměvu. Luke si povzdychl a vyškubl jí z ruky to otřesný oblečení. Odešel za zástěnu a po chvíli se vrátil v tomto směšném oblečku. Luke se uvolil udělat sexy pózičku v tomto sexy oblečku. Terry odkudsi vytáhla foťáka a zvěčnila si toho modela. Taková příležitost se přeci nesmí propásnout! "Tak, teď jsme si kvit. Až na to, že jsem podruhý v nehorázně trapným oblečení!"
"Ták," protáhla modroočka. Posadila se na postel a založila si ruce na prsou, "to by jsme měli. Proč jsi vlastně přišel?"
"Dean se chce jít podívat na hvězdičky."
"Tak ho majzni po hlavě a uvidí hvězdičky hnedka."
"Terry, vím, že je nemáš moc v lásce, ale mohla bys jít s námi? Vezmu tě na koníčka, koupím ti zmrzku..." Terry něco zabručela a přešla ke skříni, ze které se chystala vytáhnout nějaké lepší oblečení, než volné tepláky a špinavé tričko. Luke se usmál a odešel z pokoje za pohvizdování nějaké nechutně optimistické písničky, která ho zrovna napadla. Modroočka se mezitím snažila najít nějaký jeany, když v tom našla otřesný šaty, o kterých ani nevěděla, že má! To už je hodně špatný. Uslyšela jak jí někdo volá z přízemí. Povzdechla si. Natáhla na sebe první jeany, co jí přišly pod ruku, bílé triko s dlouhým rukávem, zelený pončo, bílou čepici a šálu.

Celá trochu podivná rodinka - David, Luke, John, Dean, Sam a Terry se procházeli po ulici. Terry nadávala jako špaček na staršího z bratrů Winchesterových, přeci jen takhle si Vánoce nepředstavovala. Naštěstí její nadávky slyšel jenom Luke a Sam, kteří z tejhle procházky nebyli taky dvakrát nadšení. Sammie se až divil, jaký nadávky ta křehká dívka používá, přeci jenom ji naposled viděl před rokem a to tolik nadávek rozhodně neznala.
"Kretén, koště jedno vymetený, ten ichtyl, imbecil jeden pojebanej,...." a to je jenom krátký výčet nadávek, které si celou dobu Terry mumlala pod imaginární vousy. Tak nějak si ale holka nevšimla, že odbočila do nějaký postraní ulice, kde nikdo, ale opravdu nikdo, nebyl.
Terry zvedla konečně oči a podívala se, do jaké díry se to chudák dostala. Nějaký konťáky. Bordel jako v tanku. Nikde nikdo. Smradu jako v Cařihradu. Ráj bezďáků.
"Krucinál, do jaké díry jsem to zase vlezla?" zavrčela naštvaně černovláska k sobě a v duchu děkovala za svůj dobrý orientační smysl, který nejspíš momentálně vypověděl službu. Už se chystala k odchodu, když za sebou zaslechla nějaký šramot. Prudce se otočila a za ní stál strejda Luke. "Strejdo?"
"Terry, co tu děláš? Víš, jaký jsme měli strach, když už jsi za námi nešla?" řekl hlas za ní. Prudce se otočila a uviděla strejdu Luka. Kmitla pohledem opačným směrem a tam stál taky strejda Luke.
"To máš schopnosti jako Clark Kent nebo co, že jsi tak rychlej?" začala jančit Terry, která kmitala pohledem z leva do prava stále rychleji, ale ať se snažila jakkoliv, stejně byl vždycky Luke v tom pobíhání rychlejší.
"Nebo je to tím, že jsme dva?" ozval se Luke, který byl na konci ulice (dál od chodníku).
"Takže, když jste dva, tak tu jsou tři možnosti," uvažovala nahlas Terry, přičemž si paží objímala tělo a měla o ni opřenou druhou ruku, jejímž prstem si podpírala bradu (F: Fakt debilní popis, ale neumím to jinak vysvětlit, takže snad všichni pochopili) "takže buď je strejda Luke z dvojčat, což je nepravděpodobný, protože o tom by David a Luke něco věděli a řekli mi to, nebo je jeden z vás spodobňovač, což by nebylo vůbec dobré a nebo jsem se zbláznila, přičemž je tahle možnost jedna z pravděpodobnějších, protože kdo by se nezvencnul z těch dvou mamlasů?" Dokončila Terry asi svůj nejdelší monolog v celým svým dosavadním životě. Těmi mamlasy samozřejmě nemyslela nikoho jiného než to slavné suo bratrů Winchesterových. "Ale nejpravděpodobnější a dle mě správná možnost je," chvíli těkala pohledem z Luka na Luka, v hlavě jí to šrotovalo, zvažovala všechny možnosti a aletrnativy," za bé - spodobňovač." Na to skočila na Luka, který byl dál od chodníku a svalila ho na zem.
Luke, který byl k chodníku blíž, vyvalil svoje modrá kukadla na tu scénu před sebou. Ta mála 'bezbraná' holčička, skočila po spodobňovači a počínala si jako celkem zkušený lovec.
Nějakým zázrakem Terry vyšplahala spodobňovači za krk, kde se pohodlně usadila a držela se tam zuby nechty. Přeci jenom mít takový krásný výhled na takový směťák. To by si přála každá holka! Luke se konečně vzpamatoval a rozběhl se Terry pomoc, ale ten druhý Luke, spodobňovač, ho odhodil na stěnu nějaké budovy. Luke už nevstal.
Terry vyhrkly do očí slzy.
"Ty jsi mi zabil strejdu! Za to tě zabiju!" zaječela mu do ucha vztekle a začala bušit do jeho hlavy hlava nehlava. Chytla ho za uši a táhla. Jeho kůže se začala natahovat, jako kdyby měl masku. Do postraní ulice vběhla mladá blondýna, které mohlo být nanejvýš 25.

 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Chcete kapitolu z období, kdy si Terry procházela pubertou a David se zde musel postavit nejen do role otce, ale i ochránce?

Ano 95.5% (21)
Ne 4.5% (1)

Komentáře

1 Šílenej Šílenej | Web | 11. srpna 2011 v 15:36 | Reagovat

kurva!!! ty mi tam vraždíš Chrise, teda Luka a najednou je konec? no styď se!!! no ale nic to nemění na tom, že je to úplně boží!!!
1) tu "chůvu k pohledání" jsi parádně zdrbla a ještě parádněji jsi se jí zbavila, o Davidově reakci snad ani nemluvim, mi tekly slzy od smíchu
2) akce Santa Klaus a následná zašívárna, moooooc pěkný, jen ta část, kdy Chris nepochodil, echm... no víme otom své, že ano...
3) "sexuální úchylák" byl ještě lepší než jsi řikala
4) ten Chrisův převlek = smíchy bezmála mrtvej Šílenej!!!
závěr: ŽŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŽO A CHCI NÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁŠUP!!!

2 Bičik Bičik | Web | 11. srpna 2011 v 17:16 | Reagovat

áááá co to je za konec? chce to rychle pokračování, to zdrbnutí "brennanový" se mi náramně líbilo a Luke Santa jakbysmet! :-D

3 sweek sweek | 11. srpna 2011 v 19:42 | Reagovat

prostě a jednoduše užasný, honem další díl

4 Anur Anur | 12. srpna 2011 v 0:29 | Reagovat

Super. :-) Že se David nestydí jí takhle málo znát :-D

5 Delly Delly | Web | 12. srpna 2011 v 12:54 | Reagovat

Hej, co takhle další kapitolu?! Takhle to useknout! ??? Rychle další!! To nevydržím :D Tahle byla mimochodem vážně skvělá! ;-)

6 Hope Hope | Web | 15. srpna 2011 v 13:49 | Reagovat

tahle kapitola byla dokonalá :-D smíchy jsem umírala a kamarádka se mnou :-D

7 Seryn Seryn | Web | 15. srpna 2011 v 23:46 | Reagovat

Dvojčátka, udělejte nám všem radost a přidejte další kapitolku :-) jinak tato úžasná, skoro mrtvá smíchy :-D

8 BJaneVolturi BJaneVolturi | 20. srpna 2011 v 22:45 | Reagovat

TAKOVÝHLE KONCE BY SE MĚLI ZAKÁZAT! No fakt, tak na to je jediný řešení! Další kapča.

9 wladka wladka | Web | 24. srpna 2011 v 1:05 | Reagovat

pri tejto kapitole som mala mierne nechapacky ale to sa podda...to uz je Terry 18 rocna??? a kolko maju Winchesterovci?? hej zaujimaju ma voloviny... :D
tato poviedka vyzera skvelo, tesim sa na pokracko...
radost nenormalna - David Boreanaz a Christian Kane ach jooo, zalahodila si mi poriadne!!!

10 WaclawW WaclawW | E-mail | 17. ledna 2017 v 20:17 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na faille-draco.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama