1. kapitola - Šípková Růženka a Rejpal(ové)

28. srpna 2011 v 15:38 | Faillë |  Holka z blázince
1. kapitoly jste se konečně dočkali. Budou zde hlavně vystupovat bratři Winchesterovi. Moc jsem to po sobě nekontrolovala, ale snad tam nebude moc chyb.
Ještě bych se chtěla omluvit za to čekání, ale tak nějak jsem nevěděla jak pokračovat a Draco byl na tom stejně.
Příjemné počtení vám přeje
Faillë (jo, Dracouš se odmítal na týhle kapitole angažovat)


"Deane, pojeďme tam," škemral už skoro celou hodinu Sam u postele svého bratra. Dean si jenom přes obličej přetáhl polštář, přičemž stihl odstrčit bráchu od svojí postele. Dlouhán odněkud vytáhl noviny, strčil je Deanovi před obličej a ukradl mu polštář. Dean zamžoural na titulek novin. Vejral na něj bůhví jak dlouho, než se mu ho podařil rozluštit. No jo, ty písmenka jsou svině, zvlášť když jsou velká asi jako blecha.
"Ale to nic neznamená, Sammie," zabručel starší Winchester a přetáhl si přes obličej deku, když byl polštář stále v zajetí nepřátelského tábora. Přeci se nebude zbytečně vysilovat. Že by ho to noční řádění až tak zmohlo? To musel minimálně obšťastnit celý okres.
"Nic?! Nic?!" vyšiloval Sam o několik oktáv vyšším hlasem než je normální. "Ten kluk má vize jako já a trčí v nějakém zavšiveném blázinci! To je NIC?!" Dean se odhodlal stáhnout deku z obličeje. Čučel na ohnivé vystoupení svého mladšího bráchy, div, že mu nevypadly oči z důlku. Takhle ho v životě neviděl. Kdyby ho neznal, řekl by, že v tom bude nějaká sexy holka, která je kdesi v USA a ne nějakej kluk s vizema.
"Ještě pět minut, mami... Minimálně pět hodin," zaskuhral Dean a přetáhl si deku zpátky přes obličej. Sama snad poprvé v životě chytl rapl. Začal třískat vším, co mu přišlo pod ruku. Jediná váza s kytičkami skončila na krchově. No jo, Sam se hold čertil a neváhal by zničit ani dílo od Moneta. A že on si uměleckých děl opravdu cenil. Dean rozmrzele otevřel jedno svoje oko. "Dobře, zajedeme se tam podívat, jenom mě proboha nech vyspat!" zavrčel.
"Děkuju, děkuju, děkuju,..." skotačil Sam po pokoji jako malý dítě. Dokonce i svého brášku objal a možná by mu dal i pořádnýho hudlana na tvář, kdyby ho od sebe druhý z bratrů Winchesterových neodstrčil.
"Klidni s svoje hormony a pokud si potřebuješ vrznout, tak zbal nějakou servírku!" zavrčel Dean a zalezl pod peřinu. Sammie se dokonce uvolil vrátit i Deanovi polštář, aby se mu lépe spinkalo.
"Hele, nechceš mi ten polštář i naklepat?" optal se Winchester a přiblble se usmál. Třeba by ze Sama mohl vytřískat nějaký jiné výhody - nošení jídla, placení motelů, doživotní sloužení... Jo, to by byl život.
"A víš, že ne?" zeptal se mile Sam a ještě víc mile zamrkal řasami.
"Son of a bitch!" zaklel druhý Winchester.
Celý tento rozhovor ho jaksi vysílil, takže se už nechtěl dál vysilovat. Jenom na svýho mladšího brášku houkl "brou noc" a uložil se k zimnímu spánku jako Méďa Béďa.***

Nakonec přeci jenom ti dva vyjeli do Hutchinsu, který je kdesi v Texasu.


Celou cestu z Raymondu v Nebrasce do zmiňovanýho Hutchinsu jim vyhrávaly Deanovi oblébené kapely, z čehož byl Sam značně na prášky. Chudáček malinkej se totiž snažil najít vše o D. Taylerovi Rodgersovi a jeho soustředění šlo značně do kopru, když jim v Impale vyřvával Motorhead a další obdobné kapely.
"Deane, mohl bys?" zeptal se Sam s nadějí v hlase a s pohledem upřeným na rádio.
"Jasně," odpověděl Dean.
Dlouhán málem proboural hlavičkou díru do Impalky, jak nadskočil leknutím. Jeho milovaný bratříček totiž přetočil volume na maximum. Proto se tedy mladší Wincehster ujal vzít všechno pevně do svých rukou a stlumil ten kravál, který jeho bratr nazývá hudba. Dean se však nenechal zahanbit a volume otočil na druhou stranu. Po chvíli se mezi bratry strhla taková bitka o hlasitost rádia, že až málem starší Winchester zapomněl dávat pozor na cestu.

Po bezmála 12ti hodinách jízdy autem - samozřejmě, že se museli zastavit někde na jídlo, jinak by chudáček Deanek pomřel hlady - přijeli konečně do Hutchinsu. Sam se chtěl vřítit do blázince jako velká voda bez jakéhokoliv plánu. Naštěstí ho však druhý Winchester včas zastavil.
"Kam si myslíš, že jdeš, Sammie? Nejdřív musíme mít plán a něco o tom maníkovi vědět," zavrčel Dean, který vstal z postele nejspíš svým sexy pozadím napřed, jelikož měl náladu pod bodem mrazu a prozrazoval to i jeho výraz.


Sam ať chtěl, či nechtěl, se musel posadit na židli - Dean ho na ni totiž doslova a do psímene posadil. Založil si ruce na břichu a udělal si z nich provizorní kafemlejnek."Ták," protáhl. "Jaký máš plán?" zajímal se lehce znudeně Sammie. Dean byl z té jeho změny chování dost překvapený. Nejdřív je na ten cvokhause nadrženej jak fretka a teď? Netrpí náhodou jeho malinkej bratříček rozdvojením osobnosti?
"Pochybuješ o mých schopnostech? To se mě hluboce dotklo." Začal se tvářit ukřivděně Dean.
"Budeš zdržovat, nebo už konečně prozradíš svůj skvělej plán?" zeptal se Sam, který nejspíš taky vstal z postele svým sexy pozadím napřed.
Dneska snad oba dva trpí rozdvojením osobnosti, nebo jsou vrtchavější víc než aprílové počasí. Dean je nejdřív naštvanej jak grizzly, kterého vytáhnete z brlohu, a potom si ze svého ctěného bratříčka dělá srandičky. A co teprve Sam? Ten je nadrženej jak fretka na ten blázinec a teď by se na ten 'sex' nejraději vybodl. To asi dělá to vzdejší podnebi.
"Nejdřív se najíme, vyspíme, umyjem, něco o tom chlápkovi zjistíme a pak si s ním zajdeme na pokec," vysvětlil velice jednoduše Dean svůj plán.
"Ale v tom je ten problém!" vyletěl Sammie jak čertík z krabičky. Divoce rozhazoval rukama, až málem vypíchl svýmu bratříčkovi oko.
"V tom, že se umyjem?" nechápal Dean. "Nebo, že se vyspíme?" zkoušel dál starší Winchester.
"Ne! O tom klukovi nikde nic není! Koukal jsem do databází FBI, CIA, NCIS, CIS a bůhví kam ještě, ale ten kluk nikde není! Žádný škraloub! Nejsou o něm žádné záznamy na zdejší střední! Jako kdyby neexistoval!" Vztekal se jako pětileté dítě, kterému seberali bombón.


Sam se při svém proslovu doslova rozohnil. Dokázal by dokonce zapálit i chladící box, kdyby se k němu dostal moc blízko. Jo, až takový je to machr a ne že jenom Dean.
"Uhni, amatére," Dean odstrčil Sama kamsi do pr-háje. Vzal z jeho tašky ten křáp, na kterým většinou drandil Sam. Občasně ho starší Winchester dokonce podezříval z toho, že si tam stahuje všelijaký péčka a ani se s ním o ně nepodělí.
A sednul si na ten svůj sexy sedací orgán za stůl i s noťásekem a kulišáckým úsměvem.


U surfování po vlnách internetu si pobrukoval nějakou rockovou vykopávku, kterou Sam raději nechtěl znát. Spíše by Sam nechtěl chtít, aby Dean začal zpívat, protože by všechna jeho milovaná zvířátka v okolí dvou mil nejspíš dobrovolně spáchala sebevraždu. A vážně po chvíli se Sammie začal modlit ke všem svatým, aby jeho bratříčka nenapadlo zaspívat si z plna hrdla.
Bohužel, Dean tak nějak kašlal na bráškovi tiché modlitby a začal si prozpěvovat onu rockovou vykopávku.
"Deane, nechtěl by sis pořídit zbrojní průkaz na ten svůh hlásek, který máš jako konipásek?"
"Jestli pak víš, proč jsem si začal prozpěvovat?" odpověděl na otázku otázkou druhý z bratrů Winchesterových.
"Ne, do hlavy ti nevidím... Naštěstí, " dopověděl si pro sebe potichu Sam.
"Našel jsem toho tvýho Tylera." Pochlubil se Dean a pyšně vypnul svoji svalnatou mužskou hruď.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Šílenej Šílenej | Web | 28. srpna 2011 v 16:10 | Reagovat

borky!!!
Sammy je děsná hysterka, jako vždycky a Dean flegmouš, to se prostě neokouká!!!
akce rádio mě rozsekala a co teprve "je problém s mytím" a ten zpěv...
už teď se těšim na další dávku! tak mě nenech čekat...
bylo to parádní!

2 Bičik Bičik | Web | 28. srpna 2011 v 19:24 | Reagovat

naprosto luxusní kapitola! Sama a Deana si vystihla, nad obrázkama jsem slintala a u těch všech hlášek jsem chcípala smíchy! už se těšim jak malý dítě na další kapitolu ;-)  

jo a nechci otravovat, ale jakmile budeš mít čas a chuť, přidala bys Rodiče? nebo se už ze Šílenýho, kterej se na to tak klepe jak tuk Homera Simpsona, zcvoknu! :-D

3 Delly Delly | Web | 28. srpna 2011 v 22:21 | Reagovat

Taková hysterka tam :D Nemohla jsem :D Skvělá kapitola! :D :-)

4 Seryn Seryn | Web | 29. srpna 2011 v 11:26 | Reagovat

skvělá kapitola.. chudák Sammy.. měl by trochu procvičit sebeovládání. ještě nám v afektu zabije Deana :-D i když za to jeho děsně úžasný prozpěvovaní bych ho zabila i já :-D souhlasím s těma dvuma nahoře, nechceš přidat rodiče? prosím prosím prosím? :-)

mimochodem.. nechápu že jsem to nenavrhla dřív. nechcete spřátelit? :-)

5 Faillë Faillë | Web | 29. srpna 2011 v 12:05 | Reagovat

[4]: Jasně, rádi se spřátelíme :)

6 Katherine Katherine | E-mail | Web | 3. dubna 2012 v 17:48 | Reagovat

tahle povídka je úžasná :) budete doufám pokračovat :)

7 Vendy Vendy | Web | 26. března 2013 v 19:33 | Reagovat

2 roky?please next  chapter :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama