Prolog

29. července 2011 v 21:21 | Faillë |  Who are my parents?
Prolog k povídce "Who are my parents?". Snad se někomu z vás bude líbit a neodsoudíte tuhle naprostou blbost. Faillë---Před 18ti roky---

Mladý modrooký muž, spíše chlapec, vystoupil z auta. Odemkl dveře od motelového pokoje a rozhlédl se kolem. Něco mu tu nesedělo. Vytáhl zbraň, kterou měl za opaskem. Pložil prst na spoušť, připraven okamžitě vystřelit. Prozkoumával okolí pohledem. Najednou zpoza rohu vystoupil mladý muž.
"Sakra, Davide, co to zase vyvádíš?!" rozkřičel se Luke na svého staršího bráchu. Až po chvíli si všiml, že jeho brácha drží v náručí dítě. "Neříkej mi, že jsi táta!"


"Já? Ne, já... Jenom..." blekotal David, který byl stále v šoku z toho, co před necelými pěti minutami viděl v motelovém pokoji. Luke si začal myslet, že je jeho brácha totální magor a retard v jednom, když viděl jeho výraz a slyšel jeho nesmyslné blekotání. "To ta bloncka!" obvinil z ničehonic David nějakou blondýnu. Jenom doufám, že tou blondýnou nemyslel třeba Pamelu Anderson.
"Já věděl, že v tom bude nějaká ženská!" zaradoval se modrooký kluk. "Vyprávej," pobídl Luke svého bratra, posadil se na pohovku a pokynul rukou, jak to viděl u lidí z lepší společnosti, jak vždycky pokynou tou rukou, aby někdo začal mluvit.
"Vylezl jsem ze sprchy, přešel do pokoje, kde najednou předemnou stála nějaká vysoká blondýna a strčila mi do ruky dítě s tím, že je v zájmu nás všech, aby vyrostlo v dobrých rukou."
"Pěkně to na tebe ušila, brácho," poškleboval se svýmu bratrovi Luke. "Víš alespoň, kdo jsou její rodiče? Tedy jestli ta bloncka netvrdila, že jsi otcem ty." zajímal se Luk.
"Ne, neřekla, kdo jsou její rodiče. Jenom řekla, že musí vyrůst v dobrých rukou a máme ji chránit před zlem, které na ni číhá."
"Jseš si jistej, že řekla 'máme'?"
"Jo, jsem!"
"A byla ta blondýna alepsoň hezká?" zajímal se Luke, který čichal, čichal nějaký ten podraz.
"Ehm... Podrž to!" s tím strčil Davide bratrovi dítě do náruče a bleskově se zdálil pro svoje tričko, které si okamžitě oblíkl. Ještě než se usadil na pohovce, tak vzal ze stolku stříbrný řetízek s medailonkem. "Dala jí to prej matka toho prcka," řekl David a vzal si zpět dítě do náruče. Luke si vzal řetízek. Začal medailonek protáčet mezi prsty a pozorněji ho zkoumal.
"A&C, nevíš co to znamená?" zeptal se Luke velkého bráchy, přičemž ukazoval na rytinu na zdaní straně přívěšku.
"Možná iniciály matky," řekl s nezájmem starší z bratrů Spencerových, přičemž bedlivě zkoumal prcka, kterého houpal v náručí.
"S &? Přemýšlej, třeba podle toho najdeme nějako jeho rodiče."
"Hm."
"Měl bys toho kluka přebalit, začíná zavánět," řekl jakoby nic Luke a raději se urchleně klidil do koupelny, aby nemusel přebalovat. Ať se velkej brácha stará, když dostal takový dárek. Po dlouhé sprše se vrátil do pokoje, kde David houpal toho malého prcka v náručí a pokoušel se mu zpívat ukolébavku.
"Slunce šlo spát, za hromádku klát, na nebi hvězdy klíčí. Už nepracuj, mravenečku můj, schovej se do jehličí..." prozpěvoval jako vzroný otec David.
"Jestli má ten kluk alespoň trochu hudební sluch, tak má právě doživotní trauma!" obvinil a zároveň ohodnotil Luke pěvecký výkon bratra.
"To-" David ani nestačil dokončit větu a Luke pokračoval ve svém monologu.
"A dostal jsi nějaký příbalový leták k tomu dárečku od bloncky?"
"Ne, příbalový leták nebyl a mám pro tebe překvapení," poškleboval se vyšší a zároveň starší z bratrů Spencerových.
"Ne, prosím, neříkej, že máme další dítě."
"Bohužel, těhotný nejsem, ale narodila se nám krásná holčička," zavrněl David, přičemž svůdně zamrkal řasami na svého bratra. Luke bratrovi vytrhl kluka/holku, aby se přesvědčil na vlastní oči. Nadával jako špaček, když mu nešly rozpenout dupačky a co teprv plínka? Ty nadávky by neměly bejt zveřejnitelný ani po dvaadvacáté hodině! David marně okřikoval svého bratra, že tu malou akorát zkazí a on potom akorát dostane od té bloncky na budku.
Luke konečně sundal mimču plínku.
"Holka," řekl nešťastně, "ale i tak jí naučím svoje kunfu, na který ani Chuck Norris nemá!" zaprorokoval si trochu Luke. David se div neumlátil smíchy, když viděl bráchův postoj. Luke stál totiž uprostřed pokoje s mírně rozkročenýma nohama, jednu ruku měl položenou na srdci a v tou druhou držel mimčo, které na sobě mělo jenom košilku. David se začal smát ještě víc, když spatřil morký flek na bratrově košili.
"Co je?" vyštěkl Luke na Davida, jelikož to jeho řehnění mu lezlo akorát tak na mozek. Starší Spencer chytil další záchvat smíchu, ale ještě stihl ukázat na bratrovu košili. Luke se podíval na místo, které mu to řehnící se pako ukázalo.
"Oh my god!" zaklel. "Není to, co myslíš, že já myslím? Ona mě počurala!"
"Oh yeah," přitakal David. "Hannah je hold šikulka."
"Cože?!" zděsil se modrooký Spencer. "Hannah? Nikdy! Ty jsi moc koukal na tu hnědovlasou uječenou holku, co se převlíká za bloncku a zpívá ještě hůř než ty!" obvinilo modroočko Davida. Tou uječenou hnědovlasou holkou nemyslel nikoho jinýho než Miley Cyrus, která se ráda převlíkala za Hannah Montanu.


"Tak jí jméno vymysli sám, když jsi tak chytrej!"
"Hm..." modroočko přecházelo po pokoji sem a tam, přičemž vůbec neřešil, že má na sobě stále mokrou košili. Chudák mimčo nevěřícně kulilo na toho obra svoje modré oči, ale nebrečelo. (F: Asi proto, že ji zachránil od toho hroznýho jména). "Už to mám!" zaradoval se Luk. Ale moc nahlas. Probudil tím tu malou, která mu zrovna usínala v náručí. Několikrát zakňourala, ale jakmile viděla, že je stále u toho modrookého obra, zavřela oči. "Bude to Terry," oznámil pyšně Luke a vypnul svoji svalnatou hruď.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Šílenej Šílenej | Web | 29. července 2011 v 21:36 | Reagovat

JE TO BOŽÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ
Chris s Angem prostě jedou!!!
další prosím!

2 Bičik Bičik | Web | 2. srpna 2011 v 13:35 | Reagovat

jsem mrtvá smíchy!!! ti dva jsou fakt ukázkoví tatíci! :D

3 Hope Hope | Web | 4. srpna 2011 v 14:14 | Reagovat

ha, budu za potvoru, ale přečetla jsem si to a musím prostě okomentovat, to by mi Šílenej neodpustil, mno =o)
bylo to vážně vtipné a ten konec... :-D

4 Seryn Seryn | Web | 4. srpna 2011 v 21:33 | Reagovat

z jakého důvodu jste mi vy dva jako neřekli, že máte novej blog!? nebo to aspoň nenapsali na tej starej?
jinak prolog skvělej, tlemila sem se od začátku do konce. takže koukejte přidat další kapitolu! :-D

5 faille-draco faille-draco | Web | 5. srpna 2011 v 11:00 | Reagovat

[4]: Promiň, omlouváme se. Moc moc moc 8-)  8-)

6 moira moira | Web | 8. srpna 2011 v 15:36 | Reagovat

Souhlas s většinou, umírala jsem smíchy, dokonalý... !! :D

7 Miss Murder Miss Murder | E-mail | Web | 6. listopadu 2011 v 11:00 | Reagovat

Super :-D  Samý výtlemy jsem u toho chytala :-D  Jo jo tak já se zdržím keců a přesunu se k další kapitole :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama